Плекаю думи• 10 июня 2024

Хтось чув пояснення наших з якою метою в Україну запустили оце

кацапське одоробло з сибіру - криніну (типу дружинку якогось полоненого кацапа) сьогодні бачила що її вже на Фрідом притягонули співрозмовницею. Мені в Україні кацапки та кацапи в жодному вигляді не треба.

Тому яка мета її присутності в Україні?

Щоби що?

Киздос якийсь!
Околовита• 10 июня 2024
Шо?

ОбережнаЯ• 10 июня 2024
работа..карьера..аноним..Мы про это и не знали.пока вы нам не сказали
Ну що ви, мамо!• 10 июня 2024
Запустили з космосу
Пасхальний тролік• 10 июня 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Xвостокрутелка• 10 июня 2024
Та вона сама така цікава, що її чоловік чуть інфаркт не отримав як побачив її, наші якось хочуть використати мабуть
Vitamina1407• 10 июня 2024
А як поживає та дама яка на початку війни інтервʼю давала як вона приїхала до російського полоненого в Україні? Я памʼятаю як її в інеті боготворить та писали яка вона молодець. Їй квартиру знімали,а зараз де вона?
автор Плекаю думи • 10 июня 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Ну чому наша країна українців і для українців РОЗВОДИТЬ В УКРАЇНІ КАЦАП´ЯТНИК ????!!!!

Хіба нашим спецам не зрозуміло чим це усе ризиковано і як це запускання кацапщини вистрілить у майбутньому??!!

Кацапи - завжди кацапи, будь де та будь коли. В глибині душі у 100% сидить кацапло, яке вони приховують. І варто лишень цю консерву відкрити ключем так і почнеться потік кацапизму. Я знаю їхню кацапську породу наскрізь навідміну від населення та політиків Україні.

Акукарача• 10 июня 2024
Может потому что она приносит какую-то пользу Украине?
Аnnеt• 10 июня 2024
одна рандомная кацапка на что-то влияет и погоду делает?
Copy-Paste• 10 июня 2024
Ответ дляVitamina1407
А це не одна й та сама?
автор Плекаю думи • 10 июня 2024
Ответ дляVitamina1407
Окопується у Києві, сука. Їй вдалося присмократися до Укр. членика, він набагато солодший за сибірську дупу з якої оце дике одоробло притягнули в Україну. Полонений чоловік то лишень привід для неї. Їй на нього вже байдуже. Гарантую що зараз вона пробиває собі паспорт задля безвізу та усіх перспектив нашого паспорту.
Love_Love_Love_• 10 июня 2024
Ответ дляАкукарача
Наяух її польза?
автор Плекаю думи • 10 июня 2024
Ответ дляАnnеt
Чули таке прислів´я?

’Без копійки - не буде мільйону.’
Акукарача• 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Наяух її польза?
А от Вас какая польза для ВСУ, для пленных? Может быть Вы тоже промываете мозги русским оккупантам, их родственникам как она?
Аnnеt• 10 июня 2024
Ответ дляПлекаю думи
Чули таке прислів´я?

’Без копійки - не буде мільйону.’
Удалено администрацией...
Vitamina1407• 10 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
А це не одна й та сама?
Може й та сама,я думала ще когось притягнули
Губной рояль• 10 июня 2024
Ответ дляПлекаю думи

ха ха ха вам про Сырского напомнить?
Акукарача• 10 июня 2024
Ответ дляПлекаю думи
Ви чули що в Україні проживало до 2022 близько 300 тис. громадян Росії? А від одної Вас колбасит чомусь дуже сильно.
автор Плекаю думи • 10 июня 2024
Ответ дляАкукарача
Я Вам кажу, ще згадаєте мої слова.

Буде вам усім підтвердження моєї теорії про кацапло яке приховано сидить в кожному кацапі та кацапці.

Я про цього іллю пономарьова. Він вже 10 років каже правильні загальні фрази про Україну, але прийде час і почуєте від нього потік кацапизму, про ’України ніколи не було’ ’один на рот’ ’Україна це кацапська земля.....’. Побачите. Я просто чекаю допоки він вскриється цей ілля пономарьов.

Боже, яке ж історично рожеве поні ця наша Україна .............. (((

автор Плекаю думи • 10 июня 2024
Ответ дляАnnеt
Удалено администрацией...
Ми не нападали на кацапію навідміну від них. Некоректний приклад за вашого боку.
Аnnеt• 10 июня 2024
Ответ дляПлекаю думи
вполне корректный, если воспринимать две страны, как две воюющих стороны.
автор Плекаю думи • 10 июня 2024
Ответ дляАкукарача
Чула. І я проти присутності не тільки цих 300 тис, а багатьох каців з укр. паспортами. ПОВІРТЕ, багато з них треба депортувати і анулювати паспорти у базі даних. НЕМА ЖОДНОЇ РІЗНИЦІ МІЖ КАЦАМИ ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ ТА ЩОЙНОНАЇХАВШИМИ, АБСОЛЮТНО НЕМА. ОДНІ ПРОСТО ДОВШЕ СМОКЧУТЬ В УКРАЇНИ І ВСЕ.
Аnnеt• 10 июня 2024
Ответ дляПлекаю думи
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 10 июня 2024
Ответ дляАкукарача
Я так бачу скоро діло дійде до того що москальня не така вже і погана, а то все путька натворив
автор Плекаю думи • 10 июня 2024
Ответ дляАnnеt
Удалено администрацией...
Аnnеt• 10 июня 2024
Ответ дляПлекаю думи
Удалено администрацией...
Продолжайте. Я записываю.
автор Плекаю думи • 10 июня 2024
Ответ дляАnnеt
Удалено администрацией...
автор Плекаю думи • 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
+1100000000010100101010
Аnnеt• 10 июня 2024
Ответ дляПлекаю думи
Удалено администрацией...
lilu1990• 10 июня 2024
А легіон свобода і рдк?