Бойцовская• 10 июня 2024

Інтимне питання...

Мені майже 40. І буквально вчора назріло питання, чи може чл..н під час ПА проникати до матки? і які можуть бути наслідки?
культУра• 10 июня 2024
Ответ дляБезВзяток
Пише мужик. Якийсь вечірній трочер. Жінка в 40 такого не питатиме
моя мама в свої майже 60 років не знала шо є фази циклу, овуляція і тп.
так шо різне буває

Не худа ні разу• 10 июня 2024
Автор, тіки чесно, тема про собак теж ваша?
автор Бойцовская • 10 июня 2024
Ответ дляНе худа ні разу
чесно, я сюди зайшла мабудь вперше за останні півроку
Але то таке.
Відповіді як завжди тут фіг дочекаєшся, лише один поперед одного випендрьож. Пояснили б анатомію, може й справді не розуміюсь. І того що є в гуглі замало, щоб настільки детально вивчити
Хочу барабульки• 10 июня 2024
Ответ дляБойцовская
я не знаю , жодного разу так глибоко не заглядала
Гугл у вас глубоко?
Не худа ні разу• 10 июня 2024
Ответ дляБойцовская
Але то таке.
Вибачте, не хотіла Вас образити. Просто іноді відчуття, що тут хтось .рочить від тем і відповідей.
По темі: ні, це було б просто небезпечно. Шийка захищає матку в тому числі від механічних пошкоджень.
автор Бойцовская • 10 июня 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Я це все розумію, але оте відчуття, що він ввійшов всередині десь ще відчули обоє. Ніби друге проникнення...
ВундерКИНГ• 10 июня 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Мне кажется, такое, о чём спрашивает автор, возможно только у цыганок. Я читала, что у них есть ужасающий обычай - заниматься сексом с мужем в день после родов.