Наступ росіян у Харківській області остаточно захлинувся. Вікно для російського прориву звужується, пише Bloomberg. Більшу частину Вовчанська Харківської області, на який припав головний удар окупантів, контролюють Сили оборони України.Bloomberg пише, що спроба Росії відкрити новий фронт у Харківській області ’вже виглядає невдалою’, оскільки мети у вигляді створення буферної зони біля кордону досягти не вдалося, а Україна заявляє про завдання окупантам величезних втрат у боях у районі Вовчанська.Росія також має проблеми з людським ресурсом. У грудні США оцінили кількість убитих та поранених російських військових у 315 тисяч, що становило близько 90% від початкових сил вторгнення, нагадує Bloomberg. Міністерство оборони Великобританії минулого тижня підвищило свою оцінку загальних втрат росіян до 500 тисяч і заявило, що вони становили 1200 військових на день у травні, йдеться у статті.
Ответ дляNatal_ka91
Звісно. Але коли втрачаєш хороших знайомих, дивишся вже інакше на це все
А давайте гіперболізуємо. Така новина Вам (гіпотетична) - «Укр перемогла»
Виходить радіти також немає чому🤷♀️ Адже всі загиблі - дишаюьься загиблими; все зруйноване - зруйнованим. Хорошого нічого не стається, ніхто не оживає, ніхто не вертається додому. Сироти - лишаються сиротами, вдови - вдовами, міста-привиди - лишаються руїною. Отже новина про перемогу України - це «немає чому радіти». Правда ж? Ну, логічно????
Веточка сакуры67• 11 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Ого,що вилізло.Головне-наступ на Ха всьо.Вовчанськ наш
То, что от него осталось, руины и люди бомжами стали.
Ответ дляЮлияА91
😢 Атака КАБАми по Харкову: кількість постраждалих зросла до восьми
’Загалом внаслідок обстрілу КАБами в Київському та Салтівському районах Харкова 8 людей постраждали: 5 чоловіків та 3 жінки’, - повідомляє начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
Також він додав, що пошкоджено 70 гаражів та 22 автівки.
Один із боєприпасів не розірвався, тому людей тимчасово відселюють із будинку для проведення детонації.
@censor_net| Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8
Радуйся дальше
Альо. Через Ваші ці новості - немає приводу для радості!!!
А через те, про що написано в темі - є!
Ну невже новина про придурка-самогубця і про обстріл Харкова - це ОДНАКОВІ речі, що має бути однакове ставлення до них?!?!?? Да шо ж таке з страдальцями відбувається! Вибачайте за емоційнійність надмірну
А через те, про що написано в темі - є!
Ответ дляTeonaa
Ви ж самі все чітко написали. Самі дали відповідь.
Ответ дляВеточка сакуры67
Это такая боль - не передать словами. Но Слава Богу их остановили и хоть стволовой по Харькову не будут бить ( красивый большой город и столько людей… никогда не была, но после войны обязательно поеду.
MarinkaRam• 11 июня 2024
Автор, а что по Липцам? Каждый выход ракет вижу из окна, вспышка и пошел КАБ. Что скажите? Посчитать за ночь сколько выходов в два направления? Скорыми с 300ыми летят по городу из направления о котором Вы пишите.
Сонная Сова• 11 июня 2024
Ответ дляTeonaa
А 9 мая вам тоже день победы?
Ответ дляPole
В такому разі й автор цієї теми- свіжесенький бот. Двотижневий))
anayuryevna•
Учасник проєкту з 29.05.24
anayuryevna•
Учасник проєкту з 29.05.24
Вам страшно,що буде в Криму і динири,да?Я знаю.
Я сєпарш тут всіх знаю)
Ответ дляPole
anayuryevna•
Учасник проєкту з 29.05.24
anayuryevna•
Учасник проєкту з 29.05.24
Погано,що ракети дають ,авіацію нам ,да?Паніка?
Ви сєпаратюги не ліпить сюди свої ліпаки.Вас чекає саме те,чого ви боїтеся і труситесь.
Ответ дляPole
anayuryevna•
Учасник проєкту з 29.05.24
anayuryevna•
Учасник проєкту з 29.05.24
Коли це ви на набережній Ялти сфоткались ?Ще й я тучи разведу руками в прошлое открою дверь)Дуже гарна фотка.Там не швендяйте по тій набережній,будьте обережні,бо то не камні с нєба)
Ответ дляTeonaa
Ну так що я дала? Я ж то НЕ згодна з цим. І наче як переконую Вас..
Вона сєпарша
Ответ дляВеточка сакуры67
Как и все приграничные населенные пункты россии.Козинку свою путька разбомбил в пыль вместе с людьми и живтными.
Ответ дляMinny
Просто в шоці як тут всі ’недовольні’ з новин
Як були теми що Харків візьмуть то там на 20 сторінок обговорювали, ото радість була потеревенити
А зараз у харків´ян тиха тиха радість що може хоч трішки тихіше буде (і це ще не остаточна перемога, вони ще в області і ще йдуть бої і каби, фаби, рзсо, ракети нікуди не ділися від міста та області) і тут на тобі - всі чмирять автора за ці новини
Потому что пока кошмарили Харьков, некоторые курицы в другой части страны были уверены, что кацапам не до них и можно спать спокойно.
Ответ дляЮлияА91
Радуйся дальше
Сиди и ной дальше, а мы будем радоваться, да.
Ответ дляTeonaa
Да, нечему радоваться, только диванные вояки и манька-бот будут радоваться что мы победили ценой стольких жизней
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Можна тоді з саааамого-самісінького початку: хто такий бот? Це хто за зелень топить і каже як все чудово? Чи матрьошки? Чи хтоооо????
Ну це автор. Саме та,хто за зелень топить, і в неї все добре