Наступ росіян у Харківській області остаточно захлинувся. Вікно для російського прориву звужується, пише Bloomberg. Більшу частину Вовчанська Харківської області, на який припав головний удар окупантів, контролюють Сили оборони України.Bloomberg пише, що спроба Росії відкрити новий фронт у Харківській області ’вже виглядає невдалою’, оскільки мети у вигляді створення буферної зони біля кордону досягти не вдалося, а Україна заявляє про завдання окупантам величезних втрат у боях у районі Вовчанська.Росія також має проблеми з людським ресурсом. У грудні США оцінили кількість убитих та поранених російських військових у 315 тисяч, що становило близько 90% від початкових сил вторгнення, нагадує Bloomberg. Міністерство оборони Великобританії минулого тижня підвищило свою оцінку загальних втрат росіян до 500 тисяч і заявило, що вони становили 1200 військових на день у травні, йдеться у статті.
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
Ну и отлично . Украина победит по любому 🇺🇦🇺🇦Ч надеюсь это перелом
Удалено администрацией...
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
Война это всегда втраты
Так может тоже втратитесь за родину пойдете?
Missdior_22• 11 июня 2024
Ответ дляTeonaa
А давайте гіперболізуємо. Така новина Вам (гіпотетична) - «Укр перемогла»
Виходить радіти також немає чому🤷♀️ Адже всі загиблі - дишаюьься загиблими; все зруйноване - зруйнованим. Хорошого нічого не стається, ніхто не оживає, ніхто не вертається додому. Сироти - лишаються сиротами, вдови - вдовами, міста-привиди - лишаються руїною. Отже новина про перемогу України - це «немає чому радіти». Правда ж? Ну, логічно????
Удалено администрацией...
Will_Be...• 11 июня 2024
Ответ дляКузякин
Ну да. Давайте плакать, что Харьков не оккупирован.
Хм... Когда я в начале этого кипиша говорила, что никто не даст им до Харькова продвинутся, и максимум, что может произойти - это временное усиление обстрелов, Вы, какими, только словами меня не обзывали. А теперь, значится, радуемся, что не оккупирован, и прилеты, то не такое уж и зло, на фоне того, что могло быть...
Ответ дляКузякин
Вы откуда вещаете?!
З польської кухні,вона там помічниця кухаря
Ответ дляFalcon82
Ви ж самі все чітко написали. Самі дали відповідь.
Душа боліт за родной Донбас?Як там родичі?Чекають ЗСУ?)
Ответ дляPole
В такому разі й автор цієї теми- свіжесенький бот. Двотижневий))
anayuryevna•
Учасник проєкту з 29.05.24
anayuryevna•
Учасник проєкту з 29.05.24
Це ви на ялтенській набережній руками так ракети ловите?Така гарна ава..Що там кримчани?Чекають ЗСУ?Чи камні с нєба?
Ответ дляМахлебан
Главная Манька выползла
уже, не узнали в гриме по другому нику?
Главное,.что опять без анонима хит парад сепарш с матрьошками
Ответ дляАнна_Бель
Ага Марік не взяли, Авдіївку, Бахмут ...
И Белгород медленно,но уверенно лёгким движением руки город превращаются... город превращаются... превращаются город... во вторую Авдеевку!
Ответ дляАнна_Бель
Всі хотіли по іншому
Кажіть рідним,нехай недалеко український паспорт ховають
Ответ дляmarina26
Да, нечему радоваться, только диванные вояки и манька-бот будут радоваться что мы победили ценой стольких жизней
А надо было не побеждать?Для вас страшный сон,конечно,победа Украины,но придется смириться
Ответ дляMissdior_22
Ну це автор. Саме та,хто за зелень топить, і в неї все добре
Саме так.А ви хочете,щоб в мене було погано?)Дякуючи ЗСУ,живу як вареник в маслі.
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Ответ дляMissdior_22
А вы чего не штурмуете Харьков?Вот ваши мальчики и отошли,ибо вас там не было
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Помітно.Ми вже в Карпатських горах партизанимо?
Ответ дляlilu1990
Авторе, ви так пишете ніби ми виграли війну.
Так і є.Битва за Харків хіба не війна
Ответ дляlilu1990
Ви чи на замовлення пишете. Насправді багато питань до воєнно політичного керівництва по підготовці фортифікацій і чому для відбиття наступу знадобилося стільки жертв
Ідіть і питайте.А ми радіємо,що дали п..ди
irina172000• 11 июня 2024
Ответ дляЮлияА91
😢 Атака КАБАми по Харкову: кількість постраждалих зросла до восьми
’Загалом внаслідок обстрілу КАБами в Київському та Салтівському районах Харкова 8 людей постраждали: 5 чоловіків та 3 жінки’, - повідомляє начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
Також він додав, що пошкоджено 70 гаражів та 22 автівки.
Один із боєприпасів не розірвався, тому людей тимчасово відселюють із будинку для проведення детонації.
@censor_net| Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8
Радуйся дальше
Мы это не читаем, а слышим и видим в Харькове. Да и радуемся, хоть малейшем успехам. А ты нас хочешь научить жизни и то какие эмоции мы должны испытывать? Нам твои цитаты нафиг не нужны, займись своей жизнью.
Natal_ka91• 11 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
В якій бригаді воюють ваші рідні і сім´я?
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Скажіть , будь ласка: Ви володієте послідовним засвоєнням матеріалу? Ви аналізуєте те, на що Ви відписуєте? Чи вам аби в воду зробить пук?
Напишу двома рядками. Одним! Щоб ви не заплуталися:
«УЯВІТЬ що побачили новину, що Укр перемогла»
Бачете слово «уявіть»? А в попередньому повідомленні бачили слово «гіперболізуюємо», «гіпотетичну»?
….ви мені відповідаєте КОЛИ НУДОУМКАМ ЩОСЬ ДІЙДЕ🤷♀️😂😂😂😂😂. Що дійде???😂😂😂уявні речі????ну…вам не здається що то не той недо..- то Ви? Вибачте