Помеха справа• 11 июня 2024
В кого невелика вага і він худнув розкажіть за ваш шлях)
У мене 168/55. Вирішила схуднути до 53-х, бо так більше подобаюсь собі.
Зазвичай харчування без обмежень. А як почала контролювати раціон, то за тиждень +500 гр(((
Не розумію в чому проблема. Чи це просто співпало.
Маю декілька думок• 11 июня 2024
Отеки
Жарко, может и плюс 500
Ну а чего вы решили что похудеете до 53? Может это ваш вес 55
Жарко, может и плюс 500
Маю сечі• 11 июня 2024
Захотела - похудела, ограничение калорий и увеличение их расхода, волшебной таблетки нет)))))
КошкинДом• 11 июня 2024
У мене 62, намагаюся вийти у 59. Але схема така — з понеділка до п´ятниці скидаю 1-2 кг, за вихідні набираю, бо алкоголь і хочеться смачненького. Тому вирішила, аби не більше того, що є
Помеха справа
• 11 июня 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Отеки
Жарко, может и плюс 500
Зараз на боках бачу трішки жир. В 53 кг такого не було. 53 кг важила минулого літа.
Помеха справа
• 11 июня 2024
Ответ дляМаю сечі
Саме тиждень я це і робила. Зал +1 заняття, калораж зменшила.
Але вага пішла в плюс.
Свій варік• 11 июня 2024
Ответ дляПомеха справа
Але вага пішла в плюс.
Що зазвичай їсте?
Маю сечі• 11 июня 2024
Ответ дляПомеха справа
Але вага пішла в плюс.
Отек. В том числе и в зал вы не ходили до этого - мышцы с крепатурой тоже набрали воды
Напланетянка• 11 июня 2024
Рецепт очень прост: ешь меньше - двигаешься больше (в идеале физические нагрузки).
Если просто соблюдать диету лёжа на диване результат будет минимальный.
Скорее всего он даже вам не понравится, висящая дряблая кожа и ещё никого в восторг не приводила.
Королева Сарказма• 11 июня 2024
В мене зріст 170. Якби я важила 53 кг, була б майже анорексічкою. У Вас що і правда жир є при 58 кг?
Ні грама• 11 июня 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
55)))
Свій варік• 11 июня 2024
Дивіться дієту для діабетиків - з низькою кількістю вуглеводів. Рахуйте калорії. Більше рухайтесь - зараз літо, прекрасний час. Не користуйтеся ліфтом.
Вилами по Воде• 11 июня 2024
Офигеть. Хороший у Вас вес. Я со своим 166- имею 44 кг (мне бы 50 -55😀
Помеха справа
• 11 июня 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Живота немає і при більшій вазі. Але в мене фігура груша. І коли важу більше присутні вушка. А зараз є жирові відкладення просто в цьому районі є
Паспортний стіл• 11 июня 2024
Так же автор . Вот не ужинаю и днем ем меньше а вес стоит месяц уже ((