Помеха справа• 11 июня 2024

В кого невелика вага і він худнув розкажіть за ваш шлях)

У мене 168/55. Вирішила схуднути до 53-х, бо так більше подобаюсь собі.
Зазвичай харчування без обмежень. А як почала контролювати раціон, то за тиждень +500 гр(((
Не розумію в чому проблема. Чи це просто співпало.
Маю декілька думок• 11 июня 2024
Отеки
Жарко, может и плюс 500
Ну а чего вы решили что похудеете до 53? Может это ваш вес 55

Подтяжка• 11 июня 2024
Це співпало. Може КД скоро
Тану на сонці• 11 июня 2024
Очень долго худела с 55 до 50.
До 9ти мес на 1100-1200 калориях.
Алгонавт• 11 июня 2024
Тоже самое уменьшила количество калорий в 2 раза, а на весах +1 кг.
Маю сечі• 11 июня 2024
Захотела - похудела, ограничение калорий и увеличение их расхода, волшебной таблетки нет)))))
КошкинДом• 11 июня 2024
У мене 62, намагаюся вийти у 59. Але схема така — з понеділка до п´ятниці скидаю 1-2 кг, за вихідні набираю, бо алкоголь і хочеться смачненького. Тому вирішила, аби не більше того, що є
автор Помеха справа • 11 июня 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Отеки
Жарко, может и плюс 500
Зараз на боках бачу трішки жир. В 53 кг такого не було. 53 кг важила минулого літа.
автор Помеха справа • 11 июня 2024
Ответ дляМаю сечі
Саме тиждень я це і робила. Зал +1 заняття, калораж зменшила.
Але вага пішла в плюс.
Свій варік• 11 июня 2024
Ответ дляПомеха справа
Але вага пішла в плюс.
Що зазвичай їсте?

Маю сечі• 11 июня 2024
Ответ дляПомеха справа
Але вага пішла в плюс.
Отек. В том числе и в зал вы не ходили до этого - мышцы с крепатурой тоже набрали воды
Напланетянка• 11 июня 2024
Рецепт очень прост: ешь меньше - двигаешься больше (в идеале физические нагрузки).
Если просто соблюдать диету лёжа на диване результат будет минимальный.
Скорее всего он даже вам не понравится, висящая дряблая кожа и ещё никого в восторг не приводила.
Королева Сарказма• 11 июня 2024
В мене зріст 170. Якби я важила 53 кг, була б майже анорексічкою. У Вас що і правда жир є при 58 кг?
Ні грама• 11 июня 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
55)))
Королева Сарказма• 11 июня 2024
Ответ дляНі грама
55)))
Ще краще
Свій варік• 11 июня 2024
Дивіться дієту для діабетиків - з низькою кількістю вуглеводів. Рахуйте калорії. Більше рухайтесь - зараз літо, прекрасний час. Не користуйтеся ліфтом.
Вилами по Воде• 11 июня 2024
Офигеть. Хороший у Вас вес. Я со своим 166- имею 44 кг (мне бы 50 -55😀
автор Помеха справа • 11 июня 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Живота немає і при більшій вазі. Але в мене фігура груша. І коли важу більше присутні вушка. А зараз є жирові відкладення просто в цьому районі є
Паспортний стіл• 11 июня 2024
Так же автор . Вот не ужинаю и днем ем меньше а вес стоит месяц уже ((