ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 июня 2024
Отеки лица
Иногда, с утра, очень отекает лицо, веки, губы. Почему? Может быть от избыточного употребления жидкости?
Цигарний шланг• 11 июня 2024
Може. Також від алкоголю, надлишку солі. А може просто щитовидка барахлити
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляЦигарний шланг
І від цукру і молочки
Печальки.нет• 11 июня 2024
Я до 19:00 випиваю 2 л. води, а після цього часу нічого не п´ю. Якщо буду пити після 19:00 - буде набряк, якщо мало п´ю води за день - буде набряк.