від чоловіка?
Мені крім ювелірки нічого в голову не приходить, але я не тащусь від неї, не ношу ту що маю і не прагну до нової.
Обрала б щось з техніки, але це буде не мені особисто подарунок .
От що ви обираєте?
a.ostroverh• 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То я вас вітаю
Бажаю здоров’я і щоб всі ваші мрії здійснювалися вчасно і так як потрібно вам
Дякую)
Voblochka-26• 11 июня 2024
Ответ дляparele
Блин, я так мужу сделала подарок лет 12 назад.
В итоге таки да, подарок)) Он кормит и любуется, я фигачу-убираю))
не, я хотела, просто не думала что он сам его купит поставит еще и ввод-вывод воды сделал!
я тут уже много тем про свою акву создавала, так что подарок реально крутой без сарказма