Доктор Хаос• 11 июня 2024
Працюю прибиральницею і вже втомилась від осуду. Чому у людей така реакція?
Мені 23 роки, і я працюю прибиральницею в офісі на повну ставку. Зарплата - 20.
І абсолютно кожен день мене мучають ‚а чому ти не пішла кимось іншим працювати?‘
А я не хочу. Мені просто нічого не треба. Зарплата нормальна, пощастило в айті компанії.
У мене є вища освіта, я з нормальної сім‘ї, просто от мені так хочеться.
Що мені відповідати? Втомилась. Не всім бути сео компаній.
Доктор Хаос
• 11 июня 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Хто питає?
Працівники
Родичі
Друзі
Знайомі
Родичі
Друзі
Знайомі
Просто красавица• 11 июня 2024
Нормальна зарплата? Та ну, тряпкой махать и сральники мыть
Горлаю зрання• 11 июня 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Працівники
Родичі
Друзі
Знайомі
Родичі
Друзі
Знайомі
Удалено администрацией...
OlenaMriya• 11 июня 2024
За это я люблю ссср
Там все профессии нужны, все профессии важны
И порицалось безработность
ПрипоРошенная• 11 июня 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Працівники
Родичі
Друзі
Знайомі
Родичі
Друзі
Знайомі
Бо дивно коли молода дівчина так витрачає своє життя. Але з ін сторони то ваша справа. Впевнена на 95% ви пошкодуєте потім
ТихоЯ• 11 июня 2024
Такое осуждение, это признак отсталый страны, и соответственно отсталого мышления населения. Особенно у нас, когда понты дороже всего.
Незламна• 11 июня 2024
Просто необычно видеть молодую девушку без амбиций совсем.
Если это то, что вас лично устраивает, не обращайте внимание.
Где тут 0?• 11 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
За это я люблю ссср
И порицалось безработность
Ти того сересера й не нюхав.
Цей осуд та зверхнє відношення саме звідти.
Тут надолго• 11 июня 2024
Ответ дляТепличная
Всім пофіг, насправді. Це вам мало б не подобатися
Чому мало б не подобатися? Прибирай собі спокійно, ніхто мозок не виносить, ні за що не відповідаєш, нерви спокійні, голова не болить. Я б не проти так працювати. Зарплата більша ніж у більшості на відповідальних посадах, або тих, хто працює з людьми. Навіть вчителів і лікарів
OlenaMriya• 11 июня 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ти того сересера й не нюхав.
Вот это панч
Аууч
МаксХмара• 11 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
У себя дома вы очко моете бесплатно. А автору платят.
Khmelnichanka• 11 июня 2024
Бо для людей це розрив шаблону.
Не переймайтесь.
Проблема не в вас.
Не переймайтесь.
Проблема не в вас.
Незламна• 11 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
За это я люблю ссср
И порицалось безработность
Как раз оттуда и пошло высмеивание тех, кто ниже, выше, толще, в очках, ничего не добился и т.д.
Нашли толерантное общество.
Это в Германии абсолютно ровное отношение в целом и к топ-менеджеру бош, и к работнику мусоровоза.
Нашли толерантное общество.
Тепличная• 11 июня 2024
Ответ дляТут надолго
Бо це важко фізично, мало оплачується, жодних перспектив і деградація
З понеділка на дієті• 11 июня 2024
Я бы сама сейчас с удовольствием пошла клинингом заниматься. Устала работать головой.
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Боже, автор, не займайтесь хєрньою. Я власник нормального бізнесу, прибирала за гостями, мила унітази за ними. Працювала доставщиком і таксістом. Мені на стільки НАВАЛИТИ хто там що каже.
От повернулась з Нью Йорку, шикарно провела час, ні в чому собі не відмовляла, а вони нехай питають далі
Хома з пастою• 11 июня 2024
Колись працювала в компанії, там на 7 ранку приходила прибирати дуже приємна жінка, потім виявилося, що вона вранці прибирала офіс, а далі на 9 йшла на основну роботу. То особиста справа кожного, де і як працювати. Соромно не працювати.
Просто красавица• 11 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
У себя дома срут мои, а не чужие. Платят автору., миллион. Бе, драять чужие сральники.
ТихоЯ• 11 июня 2024
Ответ дляНезламна
Нашли толерантное общество.
Моя невестка сейчас работаетает в Швеции уборщицей рабочих помещений. В Украине работала бухгалтером. Сказала, что вжизни не вернусь в бухгалтерию. Другой вопрос, что это тяжело физически. Долго так не все смогут. Но оплата хорошая, и осуждения нет абсолютно ни от кого вокруг. Нормальное отношение, без презрения и каких то кривых рож
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
А якщо драяти свої сральнікі після чужих?
Мені шкода людей з обмеженим світоглядом
Просто красавица• 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А мені шкода, що в 23 далі прибиральниці не підніметься людина
Мастер Пис• 11 июня 2024
Ответ дляНезламна
Нашли толерантное общество.
В Германии?)
Вы хоть были в той Германии?)
заварний look• 11 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
а вы за нее так сразу не расписывайтесь
Шотуткоїться?• 11 июня 2024
Ответ дляТепличная
Что такое деградация?
Человек живёт, работает, доволен.
Это деградация???
Человек живёт, работает, доволен.
Это деградация???
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
Чому це?