Та_все_ок_будет• 11 июня 2024
Інвалідність, який лікар оформлює
Суть питання така, у дівчини діагноз ендокринна пухлина по аналізам,але на жодному кт мрт її не видно. Лікування тільки оперативне цієї хвороби,але оперувати нічого, так як ренген дослідження не підтверджують. Все б нічого,але присутні сильні напади гіпоглікеміі майже щоранку,вона сама не просинається,треба будити,і коли розбудиш вона абсолютно не пам´ятає хто вона,де вона і хто з нею, через критично низький рівень цукру. Потім іі треба погодувати (сама не ість в цей момент) і вона знов приходить до тями. Але якщо не розбудити,може бути кома. Об´їздили за рік вже безліч лікарів і все без толку,симптоми продовжуються,а лікування немає. Рекомендаціі тільки постійно їжте і все. Вона так і робить,але через це вага постійно росте,а симптоми продовжуються.Питання чи можна з таким діагнозом оформити інвалідність і хто цим займається? Сімейна лікарка про такий діагноз не чула і каже що ні,якби діабет ,то можна,а так ні. Хоча від діабету є ліки,а від нашої хвороби немає. Можливо просто не хоче возитись,я так розумію з цим багато мороки для лікаря. В приватних лікарнях кажуть що з таким рівнем глюкози має бути інвалідність,і вона постійно має бути під наглядом вдома,а зараз якщо чоловіка мобілізують вона залишиться одна. Який лікар це веде? Чи може лікар з ендокринного диспанесеру подавати інвалідність чи це тільки до сімейного? Порадьте як діяти,бо вже руки опускаються.
КартаБезКомиссий• 11 июня 2024
Інвалідність більше хвилює, аніж стан здоров´я?
Без діагнозу нічого не буде, а діагнозу нема.
Та_все_ок_будет
• 11 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Діагноз є! Якби було лікування чи можливо було провести операцію вже б давно це зробили,але кожні 3 місяці Кт з контрастуванням на протязі року ,а пухлини не видно. Кажуть чекайте,вона може бути дуже маленька,як вушко в голки,чекайте поки виросте
Та_все_ок_будет
• 11 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Эндокринолог наверно должен а не семейный
Але сімейний має дати якийсь листок обходу я так розумію чи направлення на обхід?
короткопамятна• 11 июня 2024
Якщо пухлину не виявлено, можливо не там шукаєте. Ендокринна пухлина може бути не лише у щитовидній залозі. Потрібно ще обстежити гіпофіз, надниркові, підшлункову залози, яєчники.
Вмію заміряти найкраще• 11 июня 2024
Інвалідність оформлює МСЕК, направлення і пакет документів готує або сімейний або лікуючий лікар. Але якщо немає діагноза, Ви самі розумієте. Щодо чоловіка навряд чи це допоможе, бо якщо і буде то третя группа, а там догляд не передбачений
Та_все_ок_будет
• 11 июня 2024
Ответ длякороткопамятна
Пухлина в підшлунковій,не щитоподібна
Та_все_ок_будет
• 11 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Діагноз є. Інсулінома
Хата на мати• 11 июня 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Листок специалист даёт.
Та_все_ок_будет
• 11 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Листок специалист даёт.
Тобто треба йти до ендокринолога в державну поліклініку просто?
КартаБезКомиссий• 11 июня 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ви написали, що діагноз по аналізам - такого поняття не існує. Навіть ваша сімейна лікарка сказала, що такого не знає.
Якби був діагноз, то профільний лікар , тобто ендокринолог, подавав вам усі заключення для оформлення інвалідності і сказав вам, як це робити.
Хата на мати• 11 июня 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
У кого вона на обліку? Якщо у ендокринолога то так.
КартаБезКомиссий• 11 июня 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Хто поставив діагноз, до того і йдіть.
Та_все_ок_будет
• 11 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Стояла на обліку в одного лікаря сімейного- звільнився,стала до другого- теж сказали звільняється,тепер знову перезаключати декларацію. У ендокринологів була в різних і державних і приватних,2 раза лежала на обстеженні в Олександрівській лікарні,купа різних діагнозів було в тому числі і епілепсяю ікували вже,а потім вночі сильний напад був і швидка констатувала низький цукор,направили до ендокринолога і там вже поставили діагноз цей
Та_все_ок_будет
• 11 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Хто поставив діагноз, до того і йдіть.
Це приватна лікарка,каже треба до державног
КартаБезКомиссий• 11 июня 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ви в попередньому пості написали, що вас направили з державної Олександрівської лікарні до ендокринолога. Приватного?
І що написано у виписці з лікарні? Якщо вона існує у природі. Не могли ж вони хвору виписати в нікуди.
Та_все_ок_будет
• 11 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ні Олександрівська лікарня взагалі направила до невролога ,а невролог поставав епілепсію безсудомну. Почали лікувати,покращення не було,а потім через напад вночі швидка сказала що з цуркром 1.7 це точно ендокринологія і вже почали копати там
Вже стільки лікарів пройшли,багато хто з ендокринологів як чує діагноз кажуть ми ще не стикалися з таким,вам у Шалімова. Були в Шалімова,вони кажуть прооперуєм як буде видно пухлину,а іі не видно Сказали робити КТ кожні 3 місяці і нічого(
Зайченя• 11 июня 2024
Авторе, якщо Ви в Києві, то на Вишгородській біля площі Шевченка є державний Інститут ендокринології. Спробуйте туди потрапити, можливо вони допоможуть.
Та_все_ок_будет
• 11 июня 2024
Ответ дляЗайченя
Та були вже і там і на Кловській. Але чомусь про інвалідність не попитали саме там. Поки що ніхто не може допомогти,кажуть можливо треба за кордон іхати,а зараз це складно дуже,та і коштів таких нема
КартаБезКомиссий• 11 июня 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Щось ви вже зовсім розфантазувалися.
Рання пташка• 11 июня 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
вам нужен абдоминальный хирург - пишу открыто- пишите в личные