Немовлят?
Ось і все запитання
Ответ дляinesita32
Книга така є: Біблія називається
В Біблії немає такого і близько
Ответ дляSanta_n
Та ви шо?
А чого ваші батьки за вас вирішили вас народити?
Сподіваюся вони вже наказані за цей необдуманий вчинок
Ясно
Coffee is Love• 13 июня 2024
Я своїх дітей не хрестила.
Мені завжди була ближче позиція, що дорослі люди мають самостійно обрати релігію та принйяти обряд хрещення, якщо вважають за необхідне.
Моїм 25 та 27, не хрестилися ще.
Ответ дляasterisk_
Без зла, как у детей ????
Дети тоже бывают злые.
Детей как бы не побили, они бегут обниматься и любят своих родителей, какими бы они не были.
Озлобляются уже к подростковому возрасту, когда сами делают зло, зло постепенно входит в сердце, занимает там свое место
Лелітка-7618• 24 июня 2024
Ответ дляЭ-велин@
В Библи написано, что рай - это место детей и для людей с чистыми сердцами без зла, как у детей.
А сочиняют традиции для тех, кто Библию не читает
У Біблії написано: ’Якщо хто не народиться від води та Духа (тобто не хреститься), не може ввійти в Царство Боже’.
_Злата Ibra_• 15 июля 2024
Ответ дляprosto_aisha
Традиція. Я проти
Я за. Но считаю, каждый должен сам решать. Не надо это навязывать