Наша взяла• Изменено сегодня в 13:51
Брат ще не зустрів потрібну жінку?
Старшому брату 40 років, живе сам, не одружений та ніколи в серйозних стосунках не був. Гарно заробляє, але завжди говорить, що йому добре бути самому і для нього найважливіша гармонія з собою. Хоча жінками цікавиться, в інстаграмі підписаний на купу жінок, може кожен день на побачення з різними ходити, до того ж років на 10-15 молодшими. Трохи турбуюсь за нього. Думаєте, він ще не зустрів потрібну жінку чи просто такий стиль життя?
Из Виа-гры• 52 минуты назад
по моим наблюдениям еще есть категория порхающих таких мотыльков которым кажется та еще успею. Та я еще молодой, а потом бац и 40) а он то еще себя молодым считает и смотрит на 25-30, а тем уже такие вялые не особо, вот и кукуют. Но ваш обеспеченный, а деньги это плюс к привлекательности) может еще вскочит в последний вагон
Ответ дляКіма кепка
Да потому что одной проще и я не могу даже себе представить что в моем доме будет находиться кто-то ещё кроме меня и трогать мои личные вещи и др.
Якщо ви вже так звикли - так
Знаю людей, які просто фізично не можуть бути самі
П.С. різну маячню типу ’засинати та прокидатися поруч з коханою людиною’ навіть обговорювати не будемо)))