Пугачиха• 11 июня 2024

Скажіть чи реально влаштуватися на роботу?

Сама з дитиною впо ,мала піде в школу з 1вересня . Я навіть не знаю куди можна влаштуватися на роботу , якщо я сама з дитиною,немає родичів у місті та й знайомих які б могли допомогти забрати дитину зі школи ,чи відвести її туди .Хочу почути думку мам які самі виховують дітей без родичів і знайомих і працюють.Поділіться досвідом .Прошу не писати коментарі по типу’хто хоче -той працює ’або щось інше в цьому ж направленні
Скокмоно - стокнуно• 11 июня 2024
Я так працюю

НетЕщеНаверное• 11 июня 2024
В каком городе? Если Киев - реально. В Киеве есть продленка, есть работа на пол дня
Marmu• 11 июня 2024
багато хто віддалено працює повністю або частково
Варена цибуля• 11 июня 2024
Часткова зайнятість
автор Пугачиха • 11 июня 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Місто Львів,я ще не була на батьківських зборах і не знаю до котрої години група продовженого дня
автор Пугачиха • 11 июня 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я так працюю
А ким ви працюєте якщо не секрет і який графік роботи?
Скокмоно - стокнуно• 11 июня 2024
Ответ дляПугачиха
Бухгалтером у Львові якраз з 9 до 17

НетЕщеНаверное• 11 июня 2024
Ответ дляПугачиха
Думаю реально, но я из Киева, не знаю, как там во Львове
Апофиозная• 11 июня 2024
Я работаю. Киев. Нашла женщину соседку, которая забирает дочку со школы, но ей уже 9, перешли в 4й класс. Сейчас на удаленке на лето разрешили)
автор Пугачиха • 11 июня 2024
Ответ дляMarmu
Я медпрацівник за освітою ,я навіть уявити не можу як можу працювати віддалено
Княгиня пітьми• 11 июня 2024
Я планувала піти біля дому нянею в садочок працювати. Мені там казали, що будуть з розумінням відноситись, що треба дитину піти забрати зі школи і можна було привести в садочок, щоб дома сама не сиділа, якщо треба.
Але я знайшла зовсім поряд від дому на виробництві. Там теж лояльно відносились до моїх потреб.
Я просто дивилася що поряд знаходиться і заходила на їхні сайти. Пішла на виробництво, бо більша з.п.
Треба підробіток• 11 июня 2024
я пошла на работу, и с садом по времени была накладка.
то на соседних домах обьявы повесила- надо передержать ребенка час и завести в сад. ищу помощницу.
вам подойдет и студентка, и пенсионерка. мне повезло- я начала спрашивать бабушек под подьездом и они быстро свели меня с такой тетей. частичная занятость не даст вам нужных денег- к сожалению, автор. со школой было сложнее- я перенесла график работы, чтоб завозить ее в школу, на полчаса. ( сократила). обратно- продленка, номой ребенок рыдал, что не хочет. ключ пристегивала в портфель, маршрут отработали ( у нас с маршруткой- через светофоры)- в портфеле всегда пристегнуты деньги на проезд, если я забыла дать или она посеяла, забыла взять. ( нз). нормально все с добиранием. дома тарелка в холодильнике, микроволновка есть.
не надо из нее делать инвалида- дети могут многое , и вам нужно ее к этому приучить.
Майданщица• 11 июня 2024
Ответ дляПугачиха
Расскажу .. иньекционка
Снимаю и колю
автор Пугачиха • 11 июня 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Бухгалтером у Львові якраз з 9 до 17
Просто всі графіки роботи для моєї професії доба -2вихідні ,або аптека 12 год 2 через 2 або в лабораторії але там теж в першій половині дня типу з 7
Бюст Березуцкого• 11 июня 2024
Працюю віддалено з 2 дітьми, чоловік служить з весни 2022, допомоги не має.
Школа садік робота і по колу, графік офісний, просто з дому. Коли хворіють треш, вибору не має (
Бухгалтер
Треба підробіток• 11 июня 2024
Ответ дляПугачиха
ну вот это можно пробовать, я считаю, искать помощницу. вы тогда ее и забрать сможете не с общей продленки
ПодругаМужа• 11 июня 2024
Ответ дляПугачиха
Працюйте в приватному порядку - уколи, крапельниці і пр. Вдома у клієнтів
Нагайна• 11 июня 2024
В сусідки двоє малих дітей-працює. Я працювала, дитину забирала після роботи. Була спеціальна продовжена група, до 7 вечора.
автор Пугачиха • 11 июня 2024
Ответ дляПодругаМужа
Було б все добре ,якщо б я в декреті не просиділа 5 років, збиралася виходити на роботу ,почалась війна ,переїхали в інше місто і чоловік(він військовий)сказав сиди з малою вдома,вона була дуже хвороблива ,і в лікарнях лежали і вона боялася без мене лишатися ,хоча до війни ходила в садочок.А тепер куди колоти,якщо я вже 5 років нікого не колола

Стопясят раз обсуждала• 11 июня 2024
Ответ дляПугачиха
В страхову шукають медиків на гарячу лінію, може це вам підійде
ПодругаМужа• 11 июня 2024
Ответ дляПугачиха
Ну, тоді не скажу, я працюю в іншій сфері і не в курсі, як швидко медпрацівник втрачає навички...
автор Пугачиха • 11 июня 2024
Дякую за поради ,тепер розумію що все реально і треба пробувати і домовлятися якось !
Пикарда• 11 июня 2024
Моя колега у такій же ситуації, працює на 0.75 ставки. Ужгород
Добродійка• 11 июня 2024
Робота, школа і дом у 10 хвилинах пішки. Це дуже зручно. Навіть коли дитина залишається вдома, забігаю подивитись що і як
Не пью, не курю• 11 июня 2024
Ответ дляПугачиха
А в полікліниках?
автор Пугачиха • 11 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
А в полікліниках?
В поліклініці не питала ще ,дякую за ідею