Пирожкиня• 11 июня 2024
Обрезан ли Ваш мужчина?
Проголосуйте, кто замужем или встречается с украинскими мужчинами.
Результат:
вже голосів:
73 (71.57%)
Необрезан
24 (23.53%)
Обрезан
5 (4.9%)
Необрезан, но лучше был бы обр
Играю у края• 11 июня 2024
Ответ дляПожмаковна
Не робила, ну секс був без ковдри, чоловік не обрізаний, але кому яке діло, інтим він на те і інтим, що це особиста справа 2 людей.
Це він вам сказав? І ви повірили і не перевірили? Ну як так?
Пожмаковна• 11 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Спробуйте якось це пережити 😀
Та спокійна я, повірте мені ж не 20, що гор они бушують, в мене в житті багато різних справ, а взагалі я читала, що чим нижчий інтелект тим вища потреба в сексі.
Пожмаковна• 11 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Ну це ж і так видно.
Для драки• 11 июня 2024
Ответ дляПожмаковна
Угу оправдывайте свою фригидность так
Пожмаковна• 11 июня 2024
Ответ дляДля драки
Угу оправдывайте свою фригидность так
Моє тіло моє діло.
Пожмаковна• 11 июня 2024
Ответ дляДля драки
Вы писали что не рассматривали
В мене хороший зір це видно не роздивляючись .
Девальвация• 11 июня 2024
Ответ дляМиззери
Где-то есть исследования на эту тему ?)
Это понятно и без исследований. Также как здоровые психически и сексуально люди с нормальным либидо не идут в свингеры, педофилы или прочий трэшняк.
Играю у края• 11 июня 2024
Ответ дляПожмаковна
Вологі фантазії фригідних. Треба ж себе якось виправдовувати. От і ви почали за невдалого рахунок знецінення інших. Так собі спроба
Якщо плануєте хоча б розумом відрізнятися, слідкуйте для початку за пунктуацією.
Играю у края• 11 июня 2024
Ответ дляПожмаковна
Ну це ж і так видно.
Ви ж не роздивлялися
. Чи ви мушля і тому одразу забуваєте, що казали раніше? Ні інтелекту, ні потреби в сексі. Бідненька
Играю у края• 11 июня 2024
Ответ дляПожмаковна
Так ви ж досі не знаєте 😅 дякую, повеселили
Пишіть ще. Інтелектуалка 👌🏻
Пожмаковна• 11 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Пишіть ще. Інтелектуалка 👌🏻
Соска😆
Играю у края• 11 июня 2024
Ответ дляПожмаковна
Соска😆
А взагалі соска це обʼєкт, який смокчуть. Ви й обзиватись не вмієте. Ну що ж таке. Недолуго всюди
Играю у края• 11 июня 2024
Ответ дляПожмаковна
Саме тому ви зайшли в цю тему, щоб розповісти всьому порталу, як це у вас відбувається. Хоча по назві чудово зрозуміло, про що мова.
Ответ дляДевальвация
Сравнили педофилов и людей с пирсингом
Это эстетика , я например чисто эстетически обожаю бдсм аксессуары и костюмы хотя садо-мазо не практикую
Пирсинг тоже эстетика как и татуировки
Девальвация• 11 июня 2024
Ответ дляМиззери
Сравнили педофилов и людей с пирсингом
Пирсинг тоже эстетика как и татуировки
Пирсинг уродство тупость и прошлый век. Тату тоже давно выходит из моды.