Фрикаделька• 11 июня 2024
Нотіно обмежив акаунт. Замовлення для мене лише за передплатою
Останній рік активно замовляла на нотіно. Нещодавно нотіно написали, що тепер я маю можливість замовляти лише з передплатою. Інакше вони не опрацюють моє замовлення через те, що я регулярно не забирала замовлення. Але я забирала останні півроку всі замовлення. В акаунті співвідношення за рік - забирала 90%, не забирала 10%.
Чи є в когось така ситуація? Це система так проаналізувала чи люди вручну? Цікаво зрозуміти чому мені такий бан(( Бо є люди, які не забирають кожну другу.
Я люблю нотіно і поважаю їх. І трохи сумно, що таке обмеження для мого ака
Фрикаделька
• 11 июня 2024
Ответ дляБалаболка
Создайте другой акк
Дякую за пораду) думаю, зроблю і разом з тим, відповідальніше ставитимусь до замовлень. Зараз цікавлюсь чи є ще в когось подібні випадки
Карма хамелеона• 12 июня 2024
Ответ дляФрикаделька
І слава богу) єдине за чим я скучатиму, це нотіно) планую виїжджати
Тут они есть ещё и возврат простой
Сухую тушь вернула