лаМпочка• 12 июня 2024
Звідки хлопці беруть такі слова?
Нещодавно на роботі спілкувала з колегою(хлопець, 21 рік). Меня також 21 рік, у відносинах, але хлопець трошки старший(на 14 років)
І він мені почав розповідати про тарелочніц, щавель, інцелів.
З першим і останнім ч зрозуміла. але друге... що це взагалі?
лаМпочка
• 12 июня 2024
Ответ дляНа паровозе
Оно?
це було у контексті дівча. типу що дівчата бувають щавелем
Мамина квіточка• 12 июня 2024
Ответ длялаМпочка
загуглила, это про форму губ.
Нехай щастить• 12 июня 2024
Ответ дляМамина квіточка
загуглила, это про форму губ.
Представляю это общение с коллегой:
- Отличные погоды нынче стоят!
- Да, прекрасные! что вы знаете о формах губ? Ничего? Ну так садитесь поудобнее, сейчас я вам все расскажу!
- Отличные погоды нынче стоят!
На паровозе• 12 июня 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Так він інцел чи тарілочник?
А что такое тарелочник?
лаМпочка
• 12 июня 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Так він інцел чи тарілочник?
перше. працює в it, ну трошки повний та часто з немитою головою. жалівся на дівчат, що ті тільки гроші цінують
Добра, коли сита!• 12 июня 2024
Я також знаю, що перше і трете, друге, ну то то рослина, я в дитинстві постійно і лісі рвала і їла, ще борщ з нього смачний але думаю то не воно в даному контексті 😂
Банан-барабан• 12 июня 2024
Ответ дляНа паровозе
А что такое тарелочник?
Тарелочница - женщина, которая ходит на свидания, чтобы поесть за счет мужчины
лаМпочка
• 12 июня 2024
ще почав розповідати скільки балів з 10 всі наші колеги(жінки)
Люблю джаз• 12 июня 2024
Тобто, звідки? Звідки він ці слова знає? Мені 38, знаю всі ці слова. Інше питання, якщо він позиціонує себе як інцела
П.с. щавель - то про статеві губи
лаМпочка
• 12 июня 2024
Ответ дляАnnеt
интересные у вас там беседы около кулера. проникновенные
на курілці
Банан-барабан• 12 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
П.с. щавель - то про статеві губи
Мне 36, и я только сейчас узнала, что щавель - это не только растение
Пушка заряджена• 12 июня 2024
Ответ дляБанан-барабан
и я. Но мне даже гугл не помог.)
Люблю джаз• 12 июня 2024
Ответ длялаМпочка
на курілці
Тю, та воно дурне дике, без доступу до жіночого тіла, не спілкуйтесь з ним. Нічого розумного він не розкаже, всі ´його думки´ давно в інтернеті і чесно, навіть соромно їх аналізувати чи критикувати, то просто гімна кусок
лаМпочка
• 12 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
його ще пробомбило щодо моїх відносин
Кучерявочка• 12 июня 2024
Ответ дляБанан-барабан
О, новое слово узнала. Не зря зашла.
Ля-ля-ля• 12 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
П.с. щавель - то про статеві губи
Да? Мне тоже 38, я не знаю... И шо это, расскажите нам..?
Кучерявочка• 12 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
П.с. щавель - то про статеві губи
Що таке інцела?
Банан-барабан• 12 июня 2024
Ответ дляКучерявочка
О, новое слово узнала. Не зря зашла.
Точнее, за счет мужчин
Неместная Я• 12 июня 2024
Ответ длялаМпочка
Так і є. У всякому разі на Порадниці 99% таких.