Ещё до вчера видела нашу ситуацию так: год, максимум до полутора война, потом переговоры ( поскольку сейчас переговоры сорвались и пошел новый виток эскалации). Вчера читаю о продлении временной защиты в ЕС до 2026 года, а Америке до 2027. Неужели мы столько лет ещё сможем воевать?
Полковой раввин Изя• 12 июня 2024
Ответ дляSanechko
Але той чувак казав мудрі речі.
Я реально його зараз слухаю.( жива я, в неті слухаю)
З нього ржали- навіть в раші
Он был очень умный. Но нес он херню, и часто противоречивую самому себе.
Bransoletka• 12 июня 2024
Ответ дляJimson
Те, у кого мужья и сыновья действительно воюют, рискуют жизнью, за продолжение войны не топят, по вполне понятным причинам.
Топят те, кому выгодно. Скажем, супруг снимает квартиру в Константиновке и отважно руководит солдатами на поле боя, дистанционно.
Здесь есть одна фея, у которой супруг храбро воюет, ходит в штыковые, с гранатами под танки, а в свободное время управляет семейным бизнесом, пока она сынишку укореняет в дальних странах.
Мама Нікіткі?)
Ответ дляSanechko
Чому гімна?
Бо менталітет у нас, українців, иакий.
Болить- ще маєш доказати та нотаріально підтвердити, чому болить
Бо менталітет у нас, українців, иакий.
Я вже тут писала, серед моїх колег багато хто поховав чоловіків, дві жінки синів та дві онуків. Всі тільки співчували. Лише одна жінка зазнала осуду, але вона пішла в нові відносини, коли чоловік пішов на війну. Тому так.
Liebelebenn• 12 июня 2024
Ответ дляkh0110
В ВОВ украинцы воевали на стороне немцев, серьезно? ЗУ не берём во внимание, там все давно ясно
Оце гниле поняття вєлікая атечєствєнная взагалі потрібно відмінити, кацапи ще й досі на ньому грають свою огидну гру. В вєлікую вайну знесилені голодом хахли в 1939му полізли вбивати інших українців, полізли в Фінляндію і Польщу. Робили те ж саме що зараз роблять гєрої днр. Історія циклічна.
В минулу війну на бік орли стали американці , цього разу світ бачить онлайн яке болото розія і що таке орда, тому дає нам допомогу. Але її вдало просирає кроун під керівництвом фсбешників
Liebelebenn• 12 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Вы определитесь,росияны будут резать,насиловать,убивать или погонят нас завоёвывать другие народы?Первое исключает второе.
Ви історію України минулого століття читали? Після Голодомору через 6 років наші діди стали на бік своїх вбивць в Другу світову, в 1939му побігли вбивати інших українців, фінів, поляків...потім повернулися з пабєдою і їм організували голод , депортацію і колгоспне рабство.
А зараз бачите як малоросики днр разом з кацапами біжать вбивати на нові завойовані території?
SantaMonika• 12 июня 2024
Можливо, через років 30, коли ми помремо, а наші діти, вже будуть жити по світах закінчиться
А так, ніхто нікому не пробачить і не забуде
Поки існуємо поряд
А які варіанти, ще варіант що раша розвалиться через років 30,і прийдуть до влади нові, але як ?
Як вони виховані вже, в цих реаліях ?
Найдальше, що зараз можна чекати, то перериви між активними фазами
Ще є варіант закінчення - нова проросійська влада, але, у рашки,на те не достатньо сил, поки нас підтримує НАТО
Поки існуємо поряд
Як вони виховані вже, в цих реаліях ?
Ответ дляSara Ice
Почему рука/ лицо? Вы не согласны? С чем конкретно?
А потім є дуже багато різних варіантів.
Особисто мені дуже цікаво слухати Портнікова і Лібанову
Особисто я вважаю, що після закінчення бойових дій життя в Україні стане суттєво гірше ніж під час війни і поступово, Україна втратить ще більше населення, а потім території буде шлях Африки, коли природні ресурси викачують за кордон експлуатуючи населення за копійки і на цьому нажмвуться можновладці та іноземні країни (мене наштовхує на ці думки відо ’чому Африка бідна’, у нас ті самі історії з владою).
Тому, особисто я вважаю, що мені варто докласти всіх зусиль аби все тут продати і вивезти моїх дітей, та адаптувати в іншій країні, як чинитимуть інші мені все одно
SantaMonika• 12 июня 2024
Ответ дляtanya_217
І я за будь-яких умов не хочу, щоб в цій країні жили мої діти
Навіть, якщо все моє життя піде на зусилля по еміграції, аби тільки не тут вони жили
Так, бо нам ще 100 років будуть обіцяти відновлення, але дітям треба нормально жити.
Життя в них одне, і витрачати його на постійне відновлення, від наступної сраки то занадто
Wendy Rhoades• 12 июня 2024
Ответ дляtanya_217
Я чомусь думаю, відчувала ще до 2022, що до 2034 в Україні станеться щось таке жахливе, що моя родина до цього часу має повністю звідси евакуюватися(продати майно до копійки і виїхати всім )
а я думаю, відчуваю, що мені і моїй родині варто залишитись в Україні, що тут мій дім і моє майбутнє.
Тому всі ці ’віщи сни’, ’моя бабка казала’, ’побачила видіння’ - це не про Україну, а в кращому випадку про вас особисто. І можливо особисто вам дійсно краще виїхати.
Скажу більше: моя подруга виїхала в Німеччину в перш дні війни, і зараз дуже щаслива, знайшла собі там чоловіка, про якого тут тільки мріяла.
То ж кожному своє.
RaminaSonne• 12 июня 2024
Ответ дляfrumoasa17
Удалено администрацией...
Є ж безстрашні, да?
Ні бога, ні чорта не бояться таке молоти мітлою своєю гнилою щодо чужих дітей.
Воно, звісно, що до якогось певного часу.
RaminaSonne• 12 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ну, территория останется. Что ей сделается?
Уся замінована, зруйнована.
Дай Бог щоб не в наслідках використання тяо.
Таке собі ’залишиться’.