sirenko• 12 июня 2024

Прошу юридичної допомоги

Привіт дівчатка, знаю що ви все знаєте!
Допоможіть, будь ласка.
Питання дуже просте, проте зіштовнулась з гнилою корупційною системою і не можу вирулить звідки.
Суть: в нас помер тато, ми збираємо документи для переоформлення чорнобильсьої пільги на маму. В даному процесі звернулись до місцевої лікарні за копіями виписок з двох історій хвороб.
Вони готові, проте мені не віддають. Чи маю я, як донька, право забирати ці виписки? Чим дане питання регулюється?
Завчасно вдячна всіх
Odetta Furs• 12 июня 2024
принесли им копию свидетельства о смерти?

inesita32• 12 июня 2024
11 Закону України «Про інформацію», ст. 39-1, 40 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров´я». Окреслена інформація є конфіденційною і надається виключно пацієнту чи іншим особам у встановленому законодавством порядку. Правом отримати медичну документацію можна наділити і іншу особу, але для цього слід написати відповідну заяву та нотаріально її завірити.
inesita32• 12 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
Так документи на маму
автор sirenko • 12 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
звісно!
Odetta Furs• 12 июня 2024
вот маме и нужно идти- копия свид о браке, \свид о смерти все оригиналы и копии пенс. и только ей лично это под заявление глав. врачу и отдадут
автор sirenko • 12 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
саме так мені і відповідають. але чому так? чому донька не має права? чим регулюється?
Odetta Furs• 12 июня 2024
Ответ дляsirenko
тем ,что не вы на себя оформляете эту льготу- она положена только вдове

автор sirenko • 12 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
не про льготу мова поки що,
мова лише про отримання копії виписки з лікарні
Odetta Furs• 12 июня 2024
Ответ дляsirenko
не про льготу мова поки що,
для чего? - эту инфу вообще-то только по решению суда могут дать другим лицам
автор sirenko • 12 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
та для оформлення тієї ж льготи...
ясно, дякую.
Odetta Furs• 12 июня 2024
Ответ дляsirenko
та для оформлення тієї ж льготи...
ясно, дякую.
если мама ваша не может - то только через нот. заверенную доверенность на вас
автор sirenko • 12 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
дякую за оперативну відповідь