Не виправдовуюсь• 2 часа назад
Военный открыл огонь на улице по прохожим
У Запоріжжі п´яний військовий влаштував конфлікт у магазині, а на вулиці відкрив вогонь з пістолета по людям, які зробили йому зауваження, — поліція
Поранені 17-річний підліток і 33-річний чоловік, військовий затриманий.
Я за оружие населению
Я против оружия населению
Я за оружие населению
Я против оружия населению
Зробіть вибір:
вже голосів:
Я за оружие населению
Я против оружия населению
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Сварка місцевих мешканців у спальному районі переросла в бійку та стрілянину з постраждалими
Інцидент стався вчора ввечері, 7 травня, у Шевченківському районі Запоріжжя. Постраждалих містян ушпиталили до медзакладу. Про це повідомили у поліції області, інформує ’Справжнє’.
За даними слідства, конфлікт виник близько 21:00 у магазині. Попередньо, п’яний чоловік поводився грубо й зухвало, чим викликав обурення інших покупців. Вже на вулиці між ним і трьома містянами виникла бійка. Під час сутички запоріжець здійснив кілька пострілів у бік опонентів із пістолета.
’Поранення отримали двоє учасників інциденту – 17-річний підліток і 33-річний чоловік’, – уточнили правоохоронці.
Не їм після шостої• 2 часа назад
Вы хотите чтоб ещё открывали огонь возле каждого генделя алкаши?
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Постраждалих госпіталізували, а стрільця – військовослужбовця 1983 року народження – затримали. Йому інкримінують хуліганство. Чоловік може сісти за ґрати на сім років.
Нагадаємо, раніше в одній із багатоповерхівок Запоріжжя сталася смертельна стрілянина – загинув 26-річний чоловік.
Не їм після шостої• 2 часа назад
Ответ дляMs. Доброта
Это только начало
С 14 года пугаете военными
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляНе їм після шостої
Можно я задам вам встречный вопрос?
Военный стрелял из легального оружия или нет?
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляMs. Доброта
Это только начало
Да, оружие крайне необходимо населению для собственной защиты
Ms. Доброта• 2 часа назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Тогда начнётся здесь Сомали
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляMs. Доброта
Тогда начнётся здесь Сомали
Прошу прощения, а эта новость как у вас классифицируется? Запорожье еще или Сомали в Запорожье уже?
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляMs. Доброта
Это про Украина при зеленском…
Такое всегда было, есть и будет
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
У Запоріжжі вечірній конфлікт біля магазину закінчився стріляниною та госпіталізацією двох людей. Озброєний військовослужбовець після бійки дістав пістолет і відкрив вогонь по опонентах просто посеред вулиці.
Інцидент стався у Шевченківському районі міста близько 21:00. За даними поліції, чоловік у стані сильного алкогольного сп’яніння влаштував скандал у магазині, поводився агресивно та провокував інших відвідувачів.
Словесна перепалка швидко переросла у вуличну бійку. Уже біля торговельного закладу фігурант витягнув пістолет та здійснив кілька пострілів у бік людей.
Кулі дістали двох чоловіків — 17-річного підлітка та 33-річного місцевого жителя. Обох із вогнепальними пораненнями терміново госпіталізували.
Стрільця затримали неподалік місця події. До прибуття основного наряду його встиг зупинити оперативник карного розшуку, який у позаслужбовий час почув постріли та кинувся затримувати озброєного чоловіка.
Затриманим виявився військовослужбовець 1983 року народження.
Наразі йому інкримінують хуліганство із застосуванням зброї. За ч. 4 ст. 296 КК України чоловіку загрожує до семи років позбавлення волі.
Срочнокпсихологу• 2 часа назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну вот вам дадут. Вы умеете им пользоваться?
Тот 17 летний парень раненный умеет?
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляГостра на язик
Удалено администрацией...
Я тоже считаю новость актуальной и заслуживающей обсуждения.
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Ответ дляНе їм після шостої
Та да, зараз неадекватів з кожним днем все більше. Один нещодавно пулЯв, бо інший його посмів на дорозі обігнати. Цей - бо хтось зауваження зробив, п´яні військові ’Да ВІнче’ замісили інших, бо типу вони ім не сподобалися.... Кажуть, якщо у всіх буде зброя, то це має стримувати бажання ’пуляти’ по всіх, щоб не отримати кулю у відповідь. Навіть не знаю, що краще, мати можливість себе захистити, чи шанси мати щоденні стрілянини з банальної ’битовухи’.
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Тот 17 летний парень раненный умеет?
Без курсов не дадут-научусь
в 17 оружие не дадут, только с 25, зато там толпа людей стояла которая могла изрешитить преступника если бы было чем и пацан бы не пострадал
Срочнокпсихологу• 2 часа назад
Ответ дляMs. Доброта
Это про Украина при зеленском…
Это последствия войны. Кто в Афгане воевал, тоже на пьяную голову чудили
Агент Пинкертона• 2 часа назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Можно я задам вам встречный вопрос?
а чего он так плохо стреляет, вот еще вопрос
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Правильно
А у психа или бандоса нелегальный ствол всегда будет
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляАгент Пинкертона
А может он хорошо стреляет, и не хотел убивать?
Наша взяла• 2 часа назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
У бандитов оружие всегда было, есть и будет. Условно-законопослушным тоже не помешает, отчасти уровнять шансы.
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляНаша взяла
+100
Агент Пинкертона• 2 часа назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
а что хотел , но не выстрелил вверх?
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляАгент Пинкертона
а что хотел , но не выстрелил вверх?
Мы этого не знаем
Наша взяла• 2 часа назад
Ответ дляMs. Доброта
Тогда начнётся здесь Сомали
´Сомали´ уже давно, в лайтовом режиме. У вас знакомые не пропадают?
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляНаша взяла
И все еще впереди в нашем сериале
Наша взяла• 2 часа назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Тот 17 летний парень раненный умеет?
Этому учат, мы научимся
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляНаша взяла
Этому учат, мы научимся
Там не надо диплом вуза на тех курсах, не сложнее вождения машины
Дона Ко Ко• 2 часа назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Без курсов не дадут-научусь
Вы сначала научитесь на пол падать при звуке выстрела. Потому что если ’толпа’ вдруг начнет палить, то пострадавших будет далеко не два