ЕлькиПальки• 13 июня 2024

У кого тяжкі депресії чи психічні розлади як ви себе витягуєте , мотивуєте

щось робити по дому і тд
Красавица писяная• 13 июня 2024
Мене витягують діти, я розумію, що зараз в них є лише я

Белочкой зови• 13 июня 2024
З тяжкими депресіями це тільки на АД. Без них ніяк
іронічна антитеза• 13 июня 2024
люди, з тяжкими депресіями - пацієнти психіатрів. Про самовитягування не може бути мови
КаРаКаТиЦа• 13 июня 2024
Ніяк, таблетки і психіатр, щоб не лягти і здохнути, ніякої мотивації немає
автор ЕлькиПальки • 13 июня 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ви не прибираєте і не готуєте ?
Луноходик_Ик• 13 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Ви не прибираєте і не готуєте ?
Бажаю вам швидкого видужання
Я не хвора і не готую,просто не люблю
КаРаКаТиЦа• 13 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Ви не прибираєте і не готуєте ?
Так, але пишу не про себе, про подругу, не прибирала і не готувала, лежала не могла встати, тільки таблетки витягнули її
автор ЕлькиПальки • 13 июня 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я на ліках 🥲щось зі мною сталось тепер
Джинци на Флісі• 13 июня 2024
Мне кажется это надумаете диагнозы многих советчик. Имея работу, мужа, детей...какие там депрессии...

КаРаКаТиЦа• 13 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Вам кажется, пока не столкнулись, в это трудно поверить, когда заботливая мать и всегда хорошая хозяйка лежит как труп, и ей все равно на мужа детей собаку
Джинци на Флісі• 13 июня 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Да вон автор сидит тему поддерживает, ещё смайлами шутить пытается. Кто лежит трупом тому не до форумов.
Я не стараюсь кого то обидеть, просто это не первая тема здесь
автор ЕлькиПальки • 13 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Мені точно не до жартів
КаРаКаТиЦа• 13 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Думаю у автора не та стадии или вообще не то
Люблю ВалЄру• 13 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Навіть у дітей буває. Це психічні розлади. Сама не вірила що таке можливо. Нормальна людина такого не розуміє.
Тішуся неперетішуся• 13 июня 2024
Знаєте автор, а я набралась мужності і відвідала психолога і психіатра. Пропила курс і прийшла до тями. Інколи людина не може зі всім впоратись сама, потрібна допомога...
автор ЕлькиПальки • 13 июня 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Дякую. Приймаю лікування . Але щось зі мною сталось, я стала інша
Жена сантехника• 13 июня 2024
Психічний розлад не у мене, а у моєї дитини. Та я вже себе ледь витягую, хоча лікарі навіть прописати мені АД не вважають за потрібне, кажуть, у мене просто втома. І куди її дівати? Коли мені вдасться відпочити?
автор ЕлькиПальки • 13 июня 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У мене складніша ситуація. З цим станом мені жити все життя…
Невісточка ж• 13 июня 2024
в мене дитина, тому хочу не хочу, можу не можу, а маю вставати і йти робити всі домашні справи і піклуватися про дитину. але все одно вибираю тільки пріоритетні справи - приготувати їсти, випрати одяг, погуляти. на часті прибирання немає сил.
хоча лежала б і лежала.

So_so• 13 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
При БАР возможны полные и длительные ремиссии. Важно не зацикливаться на своём состоянии, я думаю Вы понимаете о чём я.
автор ЕлькиПальки • 13 июня 2024
Ответ дляSo_so
Ви живете з цим діагнозом ?
So_so• 13 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Ви живете з цим діагнозом ?
Нет
автор ЕлькиПальки • 13 июня 2024
Ответ дляSo_so
Ви лікар ? Психолог?
Добро с Кулаками• 13 июня 2024
Никак
Добро с Кулаками• 13 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Депрессия может быть даже у работающей женщины, имеющей мужа и детей
автор ЕлькиПальки • 13 июня 2024
Ответ дляНевісточка ж
хоча лежала б і лежала.
Який у вас діагноз?
автор ЕлькиПальки • 13 июня 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Никак
Як проходить ваш день?
Добро с Кулаками• 13 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Як проходить ваш день?
Скучно
Невісточка ж• 13 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Який у вас діагноз?
післяпологова депресія довжиною 4 роки. після 2 років дитини стало трошки краще, але все ще не фонтан.
панічні атаки додались після ковіду в січні. про панічні атаки я вже років 6 до цього не згадувала.

відчуваю себе просто аватаром, просто встаю через силу, шось роблю.
Невісточка ж• 13 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
депресія це не нудьга, як багато хто вважає, це не просто стало сумно і настрій поганий.
клінічна депресія не дає повноцінно жити