тогдалия• 13 июня 2024
Допоможіть, як називається програма в машині
Добрий вечір.
Підкажіть будь ласка.
Навчалася на сучасній машині, там на екрані висвічувалися обмеження швидкості, програма зчитувала знаки швидкості, проїжджаючи повз..
В моїй машині такої програми чи опції немає.
Як взагалі називається ця програма чи як це правильно назвати і можливо є додаток на телефон чи ще якісь можливості.
П.С. на знаки дивлюся, але завжди переживаю
Підкажіть будь ласка.
Дюймовочка• 13 июня 2024
У меня это опция по умолчанию, а не программа какая-то отдельная, обратитесь в авторизованный салон Вашей марки машины, может надо перепрошить ПО
Дюймовочка• 13 июня 2024
Ответ дляAlex_Kri
перепрошивка не поможет, если в автомобиле нет камер для считывания знаков
Согласна
тогдалия
• 13 июня 2024
А він буде при русі показувати знаки з обмеженням швидкості?
Вибачте, водій- початківець
Зажуженная Жужжа• 13 июня 2024
Обычно такая программа входит в опцию адаптивный круиз-контроль.
Для этого должна быть установлена камера для считывания знаков светофоров и т.д.
Можете пользоваться Вейз, он достаточно точно отображает полосы и знаки