Плету интриги• 1 час назад

Який спорт робить більш жіночу фігуру, не масивні ноги? Пілатес чи штанги в залі

Зробіть вибір:
вже голосів: 8
пілатес, йога, барре
присідання із штангою в залі
КликОЛЬКА• 1 час назад
Массивные ноги женщине не так легко накачать. Это целая система. Занимайтесь тем, что больше нравится и не парьтесь.

Стопясят раз обсуждала• 1 час назад
Эх, если бы было так просто, поприседал со штангой и что то там выросло 😭😭
В шоколаде• 1 час назад
Силовые зал , правильно подобрать тренировки, делать упор на то , чего хотите добиться
Люблю_смаколики• 58 минут назад
Ви для початку спробуйте якусь частину тіла перекачати
😀😀😀
Пушап Мі мі• 48 минут назад
Да так оно и работает, только подумала о штанге и уже мужик.
Закусенец• 44 минуты назад
займайтеся тим, що подобається і що зможете регулярно робити. дуже часто починаються з одного і плавно переходять на інші активності, щоб додати розмаїття заняттям
Свій варік• 37 минут назад
Я присідаю і в мене виросли бедра. Дупа теж виросла, але і бедра стали масивніші, це факт на сантиметровій стрічці - завжди були бедра 90, а зараз 95. Об,´єм стегна теж з 46 став 50.Коли робила без ваги то такого не було. Пілатесом займаюся, подобається, особливо на спину і живіт класно впливає. Взагалі, в моєму випадку, самі сухі ноги були від довгої ходьби. І не їсти багато білку, в міру, основа - довгі вуглеводи.

dulenok• 35 минут назад
Девушки, может не по теме, но спрошу: как можно самостоятельно себе составить программу для спортзала без привлечения тренера? И можно ли вообще?
Тріль підпільний• 35 минут назад
Ответ дляСвій варік
Про білок взагалі дивно. Зараз його радять їсти чим більше, тим краще.
ГоловнаЯ• 26 минут назад
Ответ дляТріль підпільний
А до этого была клетчатка, потом коллаген, позже витамин Д в конских дозах. Каждый год-два какие-то новые идеи
Стопясят раз обсуждала• 26 минут назад
Ответ дляСвій варік
А с каким весом приседаете?
СамавиховуюКота• 19 минут назад
Ответ дляТріль підпільний
Он дает отеки. И почти перегружать нельзя
Синиця у спідниці• 19 минут назад
Ответ дляdulenok
чат жпт вам в помощь
Fancy Love• 8 минут назад
Ответ дляdulenok
Так само, як призначити собі лікування без лікаря.
dulenok• 4 минуты назад
Ответ дляFancy Love
Поняла, спасибо