Люблю порядок• 14 июня 2024

Университеты Украины, бюджет от 130

Кто уже вникал в эту тему подскажите пожалуйста, вот дочка сдала НМТ в среднем от 143 до 154 балы у неё. По идее можно смотреть в сторону бюджета, а когда открываем интересующую профессию то там проходной бал на бюджет от 170 начинается. Как это работает?
Всем спасибо за ответы 🤍
Бутерброд з ікрою• 14 июня 2024
Ответ дляol_kin
Не пишіть чухню, в Києві абсолютно реально з такими балами вступити в! Хороший ВУЗ на не дуже популярну, але хорошу спеціальність, не всі хотять на журналістику, право, дизайнера, філолога і психолога. Якщо комусь цікаво, то готова розказати як і по приорітетам там потрібно дууууже уважно думати, багато дітей з високими балами не отримують бюджет, бо начудили з приорітетами.
Мені цікаво, розкажіть будь ласка.

Бутерброд з ікрою• 14 июня 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
💯
Коли я порахувала, скільки коштів було витрачено на підготовку до НМТ, виявилося, що можна було пару років на контракті вчитися)
Те саме, на жаль. Але є діти, які нотуються самостійно і здають добре.
МЕСТО_Встречи• 14 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
А куда идти если математика средненько, но технический склад ума? Где на тех специальности не много математики?
Математика есть почти везде . Надо смотреть сколько кредитов, т.е сколько академических часов. Если ограничится матрицами то вообще нормально. Мой ребенок заканчивается 1- й курс дистанционного образования, у него и вышка и дискретная. Смотрел уроки и примеры по Ютуб. И с репетитором за 4 занятия прорешал контрольные, т.к. тест на камеру.
Белая и пушистая• 14 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Не показатель один тест. Может и у ребёнка Автора знания есть
И они сбойнули трижды на трёх предметах?
Не знаю.
Возможно
Kusalochka• 14 июня 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Не знаю.
Возможно
У меня подруги дочери плохо написали почти все( 140-150. Учатся хорошо. Так вышло, все дети разные
zayka.• 14 июня 2024
Автор ваші спеціальності дуже популярні на бюджет з такими балами точно не пройде і в рейтингові ВУЗи навіть на контракт під питанням але це все треба буде дивитись коли вже почнуть заяви подавати тоді будете бачити з якими балами подаються заяви і кількість бажаючих . Поки накидайте собі список ВУЗІВ бажаних і простіших а потім вже будете визначатися. Заяви почнуть подавати 19.07 от і будете слідкувати недільку подивитесь і самі тоді визначитесь і подасте але не затягуйте й на останні дні бо в минулому році в останні дні кабінети не працювали майже і подати заяви було важко. Ну і важливо пріоритети правильно поставити. З досвіду минулого року раджу вам знайти людину яка вам гарно все розʼяснить всі тонкощі знайдіть наприклад когось хто минулого року вступав і вам все розкажуть що як і коли робити або в будь-який ВУЗ в приймальну комісію підійдіть і там вам все розʼяснять.
Анонім Завгосп• 14 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
Спасибо, смотрю в КПИ эта специальность не на 1 факультете. Интересно, на каком не слишком сложно учиться?
А ви почитайте освітні програми на різних факультетах. Там буде перелік дисциплін, які вивчатимуться протягом 4 років.

Говорилка• 14 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Киев, графический дизайнер или филолог английского и французского
Бюджетных мест на такие специальности - мизер. Несмотря на бешеную популярность у молодёжи, государству такие специалисты нужны в единичных количествах.
Говорилка• 14 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Я даже в это не вникала, я смотрела что бюджет от 130 и все …. Вот сейчас спрашиваю у вас😉
На бюджет можно только за взятку. Её надо еще уметь давать...
Mafina• 14 июня 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Табель такое себе.
У сына в табеле по математике было 9 - хотя он отлично ее знал, но ему было просто неинтересно и скучно на уроках тк он знал больше и благодаря 198 баллам из 200 по математике поступил на бюджет.
У его одноклассницы по математике было 12 - но она не преодолела даже пороговый бал по этому предмету.

Перенервничала да, но если б реально знала сдала бы как ни нервничай.

Наш не гуманитарий и на украинский мы особо не рассчитывали и там таки из-за низкого балла мы просели в общем и не пошли куда хотели изначально на прикладную математику тк могли не пройти, а играться не было желания тк бюджет был принципиален и пошли на приладобудування - которое по факту сплошное программирование + микросхемы - первые два курса со скрипом, но дальше как в родной стихии дело пошло.

Графический дизайнер - там же творческий конкурс и специальность ну очень креативная и специфическая я проработала в ней 15 лет в рекламе без в/о - мне очень помогло на старте карьеры попасть в рекламной компании в подмастерья к настоящему художнику (по образованию он скульптор вообще был) который был продвинутым и совмещал творческое с совртехнологиями, плюс у нас на 90е это были была шикарная матербаза - компьютеры с двумя мониторами и разные принтеры. Он мне на всю жизнь вдолбил в голову основы композиции и цвета - хотя сейчас это никому не надо сочетают несочетаемое потому что заказчик так хочет (конечно до такого профи как он - сделал наброски на бумаге, отсканировал превратил в цвет и объем - мне было не дорасти да и я не стремилась). Я бы заплакала отдай я 5 лет получению этого в/о чтобы потом делать все равно так как видит клиент. в пошлых и неприемлемых сочетаниях цвета
Я не к тому что в/о не нужно - нужно просто подумайте про что-то попроще чтобы попасть
У сына в табеле по математике 6 быллов было, он ее реально знал и все одноклассники это подтверждали. Итог - 200 баллов НМТ по математике у него и одного медалиста с класса
Mafina• 14 июня 2024
А как в этом году поступить с результатами прошлого года? В 2023 история не была обязательной, как быллы переводятся?
західний_діалект• 14 июня 2024
А хто може по заочному навчанню підказати?
Коли там починається начітка( так би мовити) у вересні чи у жовтні?
І чи треба офлайн бути тоді? Чи зараз в Києві заочне дистанційне?
Неновая почта• 14 июня 2024
Ответ дляВишня на торті
Убд не имеют льгот при поступлении. По крайней мере в прошлом году так было. Можно только потом перевестись с контракта на бюджет, если есть место
маячня, квота -1 з 2022 вона діє
Неновая почта• 14 июня 2024
Ответ дляol_kin
Правильно, я теж з 9го класу старшої доньки почала, вона зараз закінчує 4 курс Шевченка, факультет психології, середня на другому курсі на тій де спеціальності, обидві отримують підвищену стипендію, ще трьом в минулому допомогла вступити на бюджет, там головне орієнтуватися і відслідковувати статистику за пару років, а не тільки минулорічну
ну до вступу 2023р легко було аналізувати з абітхелп ....зараз важче , але все можливо
Неновая почта• 14 июня 2024
Ответ дляol_kin
Не вдома, усі універи вивели оффлайн
маячня
ну, наприклад деякі факи КПІ другий рік вдома, ніразу не виходили
Мексиканочка• 14 июня 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
💯
Ви інвестували в знання, а не оцінки, які в подальшому знадобляться під час навчання у ВУЗі.
Неновая почта• 14 июня 2024
Ответ дляol_kin
Відмінили і на заочному бюджету не було ніколи
нащо ви таку маячню несете в маси????
Нічого не відмінили! Заочна форма навчання є! Бюджет на заочці є!
Вишня на торті• 14 июня 2024
Ответ дляНеновая почта
маячня, квота -1 з 2022 вона діє
Сын поступал в прошлом году, Убд никаких квот при поступлении не дает
Вишня на торті• 14 июня 2024
Ответ дляНеновая почта
нащо ви таку маячню несете в маси????
Маячня- Ваше улюблене слово)

Неновая почта• 14 июня 2024
Ответ дляol_kin
Викладаю текст, це я в минулому році створювала тему.

Хочу Поділитися своїм досвідом вступу дітей на бюджет. Так як я мама двох минулорічних вступників які зараз вчаться на бюджеті в Університеті Тараса Шевченка. В минулому році мої рекомендації допомогли вступити п´ятьом дітям на бюджет в Києві в одні з найкращих вузів міста Києва і України. Дуже багато дітей, навіть з дуже високими балами і їх батьки при подачі документів роблять абсолютно дурні і нікчемні помилки, які нажаль неможливо виправити, але із за них дитина не попадає на бюджет, хоч і має абсолютно всі шанси і проходить по широкому конкурсу.
І так, перше що потрібно, це точно розуміти що для вас є головним, університет і спеціальність, чи дитина ще не визначилась кінцево і на сьогодні потрібен просто бюджет(найчастіше так і є, бо діти зараз досить інфантильні. Моя старша донька абсолютно не розуміла на кого і де хоче навчатися, тому за вивчення цього питання я взялася ще в кінці 9го класу, ми з´їздили на день відкритих дверей курсів які готують до Зно , пройшли декілька тестів на визначення напрямків талантів і прагнень дитини, думаю, що такі тести є і онлайн, визначилися які предмети будемо здавати( так я знаю, зараз з НМТ все набагато простіше). Як результат моя дитина закінчує третій курс в Шевченка, отримає стипендію і дуже задоволена навчанням.

Спочатку треба визначитись з факультетом, яка конкретно спеціальність, чи принципово це і на скільки.
Заходите на сайт вступ освіта юа, вибираєте місто, вибираєте університет і дивитися які спеціальності є і які Вам підходять. У мене дівчатка хотіли на психологію, але там скажений конкурс, вибрали ми той же факультет психології, але спеціальність соціальна педагогіка і соціальна робота, також вивчається психологія, ще й дитяча, але по іншому просто звучить, а конкурс в рази меньший і обидві дитини пройшли на бюджет, по факту факультет психології в дипломі.
Ще дуже важливо правильно розставити приорітети, але все буде залежать від балів ЗНО подивіться динаміку, є такий сайт ’компас вступника’ він по балам зно розраховує шанси дитину вступу на бюджет в конкретний ВУЗ і на спеціальність, він платний, але він того вартий. Головне добре написати зно, особливо укр мову. По пріорітетам, перший це куди найбільше хоче, але! Якщо по балам туди зовсім ніяк, наприклад середній прохідний на бюджет 195, а у неї 170, то сенсу ставить 1 пріорітет немає, так як шансів пройти ню бюджет немає. Приорітети мають дуже велике значення, тому що часто між першим і другим роблять вибір не куди більше хотіла, а куди більше шансів, а потім виходить, що і в той ВУЗ який більше хотіла дитина по конкурсу теж проходить, але пріорітет стоїть другий, а виграє вищий і виграв менш бажаний але з більшими шансами, а змінити вже не можна, переставити пріорітети місцями неможливо, тому потрібно дуже зважено це робити, не правильно поставлений пріорітет це дуууже часта помилка, і вона дуже болюча так як якщо бюджет є, то проходить найвищий пріорітет. Наприклад ми подавали на соціальну роботу в три вузи в Шеву, в ЛДрагоманова і НУБІП, ДОНЬКА ПРОЙШЛА ПО ШИРОКОМУ конкурсу, перший пріорітет у нас був Шева, туди і пройшла, якби першим би був Драгоманова , то бюджет би прийшов туди і в Шеву вже не було би бюджету, і є ще одне але, в Шеву на цю спеціальність максимум 17 бюджетних місць, а в Драгоманова 5, і якщо в Шеву подали документи 18 чоловік які проходять по широкому конкурсу на бюджет, то 18 людина не вступить на бюджет, бо перевищує максимальну кількість бюджетних місць в цьому університеті. Тому треба мінімум в два вузи подаватися на саму бажану спеціальність, бо буває і таке.

на сайті вступ освіта юа це дуже легко, там є пошук спеціальності, подивіться її номер в Шеві і шукайте де ще є. Вибирайте де є багато бюджетних місць, і ще одне, після бакалавра на магістратуру можна вибрати абсолютно любий інший факультет, крім права, тому, можливо є сенс чотири роки вчитися на бюджеті на тому факультеті але трохи інше направлення, а на магістратуру вступити вже за своєю мрією, платити 4 роки чи 1.5 роки є різниця.
аха-ха-ха-ха, ого як гучно
’мої обидві в Шеві на психології, просто по іншому звучить’
це все одно , що мої на філфаку, тільки у галузі Освіта .... а по факту філолог в Гуманітарні науки (перекладач, літературознавець, викладач, вчитель) , в галузі Освіта (вчитель)
і так, абітхелп не працює з минулого року, так що такі собі рекомендації
і ще, ви бачили скільки коштує навчання в магистратурі?, зазвичай це відсотків 70( за 1,3- 1,10 роки), як на бакалавра
Неновая почта• 14 июня 2024
Ответ дляjastin
Мені цікаво. Буду вдячна, якщо розкажете.
Син набрав 183,5 бали. Розраховуєм на бюджет.
куди мрієте вступити :ЗВО \фак?
Неновая почта• 14 июня 2024
Ответ дляLizavel
Так с б баллами 198 не везде можно на бюджет,очень много льготников сейчас
в них свій конкурс по 10% на квоту, тобто 20% (1,2 квоти)
Неновая почта• 14 июня 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Как я вас понимаю у моего тоже матем. 150 хотя отличник и зубрилка и теперь не знаем на юр.на контракт попадёт ли
звичайно попаде, цеж конкурсний 150 на право , інші предмети бали вищі ж?
Неновая почта• 15 июня 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А разве с контракта на бюджет переводят?
так, і по пільгам, і за відмінне навчання (зараз з цим важко, зазвичай вільні бюджетні пільговиками займається, їх на жаль багато зараз)
Неновая почта• 15 июня 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Девочки влезу немного не из той оперы ,подскажите при подаче доков какие прививки /справки /врачи надо?
ніякі , тільки якщо особисто ваш ЗВО щось вимагає, буває і таке ...тільки якщо спеціальність вимагає: тренери, вчителя фіз-ри і т.і ....АЛЕ якщо дитина немісцева і буде жити в гуртожитку,. то там зазвичай вимагають (які саме не знаю, повинно бути на сайті ЗВО)
Неновая почта• 15 июня 2024
Ответ дляА шо сталося?
Ну почему обидно?
Нужно же не только поступить, но еще и тянуть потом.
У сына в группе было 25 человек на начало первого курса. До диплома бакалавра дошло 9. Каждый семестр отряд терял бойца, а то и двух) И это обычная практика. Кстати, есть человек, который пришел на контракт, но потом перешел на бюджет, благодаря успеваемости. Тоже, видимо, перенервничал на зно.
Знания за плечами не носить. Даже если в какой-то момент не удалось их продемонстрировать.
люто плюсуюсь!
Неновая почта• 15 июня 2024
Ответ дляГореотума
и льготники, они еще сильнее влияют на картину поступления
та відцепіться вже від тих пільговиків! в них свій конкурс, ...кожного року одна мантра
Неновая почта• 15 июня 2024
Ответ дляol_kin
Повезло, Шева і Нубіп, Грінченка не перші курси усі оффлайн
в Грінченко філфак перші курси оффлайн, 2-4 змішане (зазвичай 3дні в універі, 2 вдома)
Неновая почта• 15 июня 2024
Ответ дляПлекаю думи
З англіймькою фідологією, філолог має право робити нотаріально завірений переклад, педагог - ні. Це суто юридичний аспект, який має економічні наслідки
плюсуюсь!
це те, про що я писала : філфак Гум.науки і Освіта , це все ж такі не одне пальто.
Неновая почта• 15 июня 2024
Ответ дляВишня на торті
Вроде бы никто не писал. Порекомендую от себя, имею студента 1 курса КНУ.
Кроме выбора приоритетов и бюджета изучите освітню програму. Поступить это не значит учиться. Не надо идти с низкой математикой на ай Ти и финансы, не сможет ребенок там учиться. Сейчас обучение по модулям. Семинары, практические постоянно. Надо учить и напрягаться, если оно изначально не идёт, будет сильное разочарование
плюсуюсь! влучно
обов´язково штудувати освітні програми