ЗабежАЛОЧКА• Изменено 14 июня 2024
Подряпина на паркеті
Ви все знаєте, рятуйте. Живемо на зйомі, пилососила і щіткою (не питайте як, бо не знаю) зробила три подряпини на паркеті. Щось можна зробити, щоб не за всі гроші світу? Паркет світлий, не лакований
ЗабежАЛОЧКА
• 14 июня 2024
Ответ дляМурзилка
Орехом потрите, если небольшие
Так паркет світлий, горіх темний слід дасть, хіба ні?
Мурзилка• 14 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Нет
В крайнем случае можно поцикловать, это не очень дорого, несколько тысяч
Допоможіть знайти• 14 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
світла морилка і лак. або просто лак
Ms. Iphone• 14 июня 2024
Дайте фото, бо не уявляю, як там щіткою зробити такі подряпини, щоб думати вже, як замазати.
МЕСТО_Встречи• 14 июня 2024
Ответ дляMs. Iphone
металева щітка мабуть))
ЗабежАЛОЧКА
• 14 июня 2024
Ответ дляMs. Iphone
ЗабежАЛОЧКА
• 14 июня 2024
Ответ дляУжгород
Восковый карандаш для паркета
Воно так і називається?
Organic• 14 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
фото
Ничего не сделаете. Только счищать верхний слой, но будет ее хуже т.к. нужны навыки реставратора, потом воском обрабатывать и .д. Оставьте как есть.
ГендиреХтор• 14 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
фото
Это не щеткой сделано точно,вы что....
Карандаш для паркета купите
ЗабежАЛОЧКА
• 14 июня 2024
Ответ дляГендиреХтор
Это не щеткой сделано точно,вы что....
Карандаш для паркета купите
Тут нічого більше просто нема, що могло таке зробити, пересувні тільки два стільця, та й ті мають наліпки на ніжках, там нічому дряпати. А це майже під тумбою, тобто щітку полого тримала, хоч чесно, чим там могло таке зробити не уявляю, але маю шо маю
Ms. Iphone• 14 июня 2024
Якщо то усе, що на фото, нічого не робіть. Воно скоро в очі взагалі впадати не буде