ПотеряласЯ Я...• 14 июня 2024

Шо по залежностям? Який грішок маєте?

Маю грішок, знаю звідки ростуть його ноги, але, під час війни почала зловживати бо : стресую, постійно маю недосип, тривожність, роздратована, на якомусь нєрві через новини,
тому це моя відмазка - алібі!

Маштаб проблеми зрозуміла коли глянула на себе в дзеркало, ОМГ, подумала я і усвідомила, що мене засмоктує.
Новини, розпач, звичка, відображення в дзеркалі, звичка і так по колу.

Почала користуватися застосунком для залежних людей, такий собі твіттер по інтересам, тема залежностей в пріоритеті.

Шоколадоголіки, пивомани, скубачі волосся, пияки енергетиків, алко, тютюно, ігромани... список довгий!
Застосунок классний і безкоштовний є спільнота однодумців, які підтримують і на дають зірватись.
Застосунок i am sorber.
Хто вже користується, які враження? Діліться своїми досягненнями.
Новенькі і залежні долучайтесь і будьте здоровенькі.
Результат:
вже голосів: 125
33 (26.4%) парю, курю, вєйпую
29 (23.2%) вживаю солодке
29 (23.2%) шоколад, печиво, чєбурєкі
9 (7.2%) насипаю сухе, мені норм
8 (6.4%) ісключітєльно тяжкий люкс
7 (5.6%) із рідкого лише водичка
7 (5.6%) safe water drink champagne
3 (2.4%) напівсолодке мені мона
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Зачем?Вы батюшка?Грехи отпускаете здесь?
ні, я товстий і вгодований котик батюшки (навіть фото-пруф додала)

автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляЛасковая_львица
А вживаю солодке, это вино или выпечка? Там где шоколад, чебуреки лишние. Я черным шоколадом балуюсь, если говорить о зависимостях, кофе, чай, без них не могу прожить день, хотя был период, когда от кофе отказывалась.
контекст ’солодке’ залежить від вашої звички, але в коментарях Ви можете дописати : солодке вино, або солодке-солодке.
БезникаяЯ• 14 июня 2024
Напевно в мене немає ніякої залежності, але майже всі пункти потрохи є. За винятком куріння/вейп та солодкого спиртного.
Раз на тиждень можу випити просеко, ігристе брют або келих сухого вина. Раз в день до ранішньої кави в мене є щось солодке - зефір, мармелад, бонжур.
Напевно найбільш залежна від шопінгу, але на люкс грошей немає 🤷‍♀️ відриваюсь в Зарі, догоняюсь ІКЕА, Юск, Сінсей, Резервд, Нотіно
Несу добро людям• 14 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
так, Martini is my guilty pleasure.
Ага, дякую,що поділилися❤️
Це добре, що ви вже визнаєте свою залежність. Організм жінки надзвичайно сильно потерпає від наслідків алкоголю.
Тому бажаю вам якнайшвидше перемогти свою залежність❤️ Алкогольна залежність веде до повної деградації. Навіщо вам це...
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну я визнала, а хули толку? Еще б перестать, но иногда просто невозможно... Или не париться?
мене це не парило, допоки я застібувала улюблені джинси...а тепер вони мені малі, не сходяться на пузі, бо пузко то основний ’приймач зайвих калорій’ я трошки рознервувалась і прийняла рішення не вживати зайві калорії.
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляБезникаяЯ
дайте обійму! усе перелічене обожнюю, IKEA ван лав
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ага, дякую,що поділилися❤️
Дякую за Ваш теплий і такій надихаючій коментар! Так, воно справді дуже гатить по фейсу, от зараз не вживаю і така свіженька як агурчік з грядочки.
І настрій норм і жити хочу. Хочу дожити до моменту, коли розпадеться так сусідська держава і бути тверезим свідком цього.
Коко Шанель• 14 июня 2024
В смысле, грешок?) Люлбю выпить по пятницам, покурить...
Имею право и мне в кайф)
Невловимий Джо• 14 июня 2024
Сегодня смотрю в зеркало. И ужасаюсь, как я поправилась. В последнее время сладости ем очень много (

parele• 14 июня 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Деньги люблю. Зарабатывать и тратить.
Аналогично.
И Советчица.
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляКоко Шанель
Имею право и мне в кайф)
без питань, спешл фо ю, слово ’грішок’ заміняємо
на guilty pleasure і вже звучить з шармом, такий фльор від цих двох слів...
віє загадковістью і аристократією...
Коко Шанель• 14 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
віє загадковістью і аристократією...
Честно, мне пох)
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляНевловимий Джо
я скачала цей застосунок про який писала і мені стало легше, домовитись з собою - просто, а от домовитись із спільнотою, або підвести їх, я не можу!
тому, мені простіше в купі ’своїх’ з тими, хто такий же
как тебе такое илон маск• 14 июня 2024
Я палю і трошки підбухую, один раз в тиждень, по п´ятницях, випиваю бутилку червоного сухого.. але дуже повільно.. з 6 вечора і десь до першої ночі його ціжу)) на солодке байдуже зовсім..
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляКоко Шанель
Честно, мне пох)
ПОХ - це позняки, осокорки, харківський.
так собі аргумєнт, але дякую, що завітали.
Дуже дуже вумна• 14 июня 2024
Ем мучное и сладкое периодически перехожу на пп, но потом опять
Курю
В субботу пью в одно лицо бутылку шампанского или литр- полтора пива
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Курю
О, мені все це відомо, реально схєма як у мене.
То ПП-шніца така, хоч курси веди, то атріцатєльная ПП-шніца.
В пошуках золотої середини... оця углєводная субота це вона у всьому винна, я Вам кажу. Я теж по суботам собі дозволяла все, а тепер в джинси не влажу. Хто придумав ті суботи?
Зараз Ви як? В якій групі? Їдаків чи ПП-шників?
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Якщо не секрет скільки Вам років?
Я коли була молодша до 30 років, в такому режимі прожила 4 роки, все було ок, а потім як даааало, по всьому. Особливо вага і лице розмивчате.
как тебе такое илон маск• 14 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Якщо не секрет скільки Вам років?
Мені 44, все ок) чудово виглядаю на свій вік і чудово почуваюся..

Дуже дуже вумна• 14 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Сейчас я -едок)
У нас никак не получится исключить субботу - муж всю неделю напряжённо работает, в субботу мы ’гуляем’, а в воскресенье он отсыпается полдня.
Если убрать субботы, то будет совсем грустно жить
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляparele
Аналогично.
И Советчица.
Совєтчіца то святе. Зароляти то ок, а куди витрачаете, маєте ж мати якісь задоволення платні?!
Діліться в дописі, не жаднічайте букав.
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
супер, хай так буде і далі (виглядати/почуватись)
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Сейчас я -едок)
аргумєнт, питань нема, згодна, якщо відмінити смачні суботи - то геть пічалька! теплих Вам вихідних і смачних наїдків.
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
я шодня їм в макдональдсі після пробіжки. Сьогодні зараз буду теж їла, хаха
заздрю Вашому мєтаболізму і витримці (бігати це ж суперсила, а їсти одразу після пробіжки ваще агніщщє)
как тебе такое илон маск• 14 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляmarata
Кава й подорожі - моя залежність )
подорожі то для мене зараз щось на ’довоєнном’. не можу собі дозволити фінансово, але, від звички відмовляюсь, калькулятор зєкономленого показав приємну сумму - на тиждень десь в Римі вистачить.
тримаюсь заради Колізєюшкі
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
але пліз, не переходьте оті мєжі, які Ви писали, бо будете як я, а я як котик на заставці, добре?
marata• 14 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
тримаюсь заради Колізєюшкі
Хай здійсниться чудовий Рим!
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляmarata
Хай здійсниться чудовий Рим!
Grazie. Обожнюю Італію, країна мого
автор ПотеряласЯ Я... • 14 июня 2024
Ответ дляСтрекозей
Я з юності роздираю прищі і вавки. Зараз, в 48, в мене розідрана грудь під бюстгалтером.
Про обідрану кутикулу на руках і ногах я вже не кажу.
Ви знаете, я читала Вашу відповідь і мені боліло, на фізичному рівні.
Бережіть себе, приборкуйте цю звичку. Ми маємо дожити красиві, сильні, стильні до того дня, коли станемо свідками як пукіна будуть або судити або роздирати на шматки. Я хочу бути максимально твереза в цей день і хочу, аби поруч були Ви, красива, в платті з декольте!
Боріться, благаю Вас!!!