Дайте подумать• 14 июня 2024

Чому у Німеччині при діабеті ІІ типу в лікарнях годують булочками з варенням?

При чому там ще дієтологи консультують.

Цукор у крові 350+

Наступного дня під обід - 400 +

На сніданок булочки із маслом і джемом.

Я в легкому тихому шоці.
Пенек Возмездия• 15 июня 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ну то вчіть мат часть
Спосіб введення та шлях введення а тоді обговорите тупих німецьких лікарів
Не треба метати бісер перед людиною, яка пише Укол

автор Дайте подумать • 15 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
У вас хоч 9 класів освіти є?
УКОЛ? Те що ви називаєте укол і крапельниця- це все внутрішньовенна інʼєкція
Внутрішньовенна ін´єкція — спосіб введення лікарських засобів, при якому лікарський препарат потрапляє в організм безпосередньо у кров´яне русло шляхом проколу венозної судини (венепункції) та подальшого вливання (інфузії) лікарського засобу через додаткове обладнання (шприц або інфузійну систему) в кровʼяне русло.
Хоча для чого це я, навіщо метати бісер…..
Так, саме для таких, як Ви, ін´єкції, які проводяться шприцом з насадженою на нього голкою, в медицині називають УКОЛОМ).

Ідіть з миром).
В котре по-людськи прошу: просто не пишіть мені.
Пенек Возмездия• 15 июня 2024
Ответ дляДайте подумать

Ідіть з миром).
Уколом вони називаються тільки у неучів безграмотних
автор Дайте подумать • 15 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Ха-ха.

Дійсно.
Це надзвичайно рідковживане слово в медицині.

Не лікарі, не медсестри не вживають слово ’укол’.

І коли розвиненому пацієнту якийсь неуч безграмотний каже цю надзвичайно рідковживане фразу у медицині: ’Я зараз вколю Вам укол’, то високорозвинений пацієнт прямо ’тєряється в догадках’, що ж це малося на увазі: чи це йому будуть ставити катетер у вену, потім вводити препарат, чи будуть підключати крапельницю, чи будуть вприскувати ліки під тиском за допомогою шприца і насадженої на нього голки і проколу тканин, чи... варіантів масса, одним словом.
Фиона Шрековна• 15 июня 2024
Ответ дляДайте подумать
Тоді я Вам розкажу.
Укол - це спосіб введення ліків за допомогою голки, яка прикріплена до шприца.
Це може бути внутрішньовенно (те, що Ви мали на увазі під словом ’шлях’).

Через катетер (спосіб) теж вводяться ліки, як правило, внутрішньовенно (шлях).
Ой , ну не здається людина - шлях внутрішньовенний , а спосіб - катетер або шприц тому дивно писати що внутрішньовенних введень в Німеччині не роблять
Не пишіть мені очевидні речі які звʼязані з моєю професією бо дуже розумні на форумах і перелякані у відділені при госпіталізації
автор Дайте подумать • 15 июня 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Читайте, будь ласка, уважно повідомлення, перед тим, як коментувати. І не через треті руки.
Ніхто Не писав, що внутрішньовенних введень не роблять.