Я тут Живу• 15 июня 2024
Відповідальний день весь на ногах, відчуття ніби місячні будуть. Як їх зсунути?
Потрібно їх відтермінувати на один день… колись пила валерянку, то місячні поки пила не приходили, але не запізно якщо живіт вже «ниє»?
Гжегож Бженчишчикевич• 15 июня 2024
У мене також раз таке було, прочитала що потрібно вітамін с пити, взяла вітамінки вітаміну с і в день десь штук 10 мабуть зʼїла , то на три дні відтермінувала)))) або лимон їсти
західний_діалект• 15 июня 2024
не делайте этого....я в 23 года выпила препарат один, да, відтермінував, но потом такой здц начался...и кровотечения и полный сдвиг цикла...Тампоны вам в помощь и Тамипул от боли.