Чи є можливість верифікації у Електронному кабінеті водія?
Аноним Первый• 15 июня 2024
У цьому дописі є інструкція, як внести старі права в базу мвс і відповідно у кабінет водія.
Аноним Первый• 15 июня 2024
Ответ дляGrga
Ви не знаєте, чи це поширюється на ламіновані старі, яких ще немає в електронних реєстрах?
Не знаю. Я тільки вчора побачила цей допис. Мені треба внести права теж у базу, але мої видані у 2012 році. Буду на днях пробувати робити цю процедуру.