Чеширская кошечка• 15 июня 2024

Тест на вагітність

Для ранньої діагностики вагітності тест обов’язково робиться зранку чи можна протягом дня ?
Аноним_1858• 15 июня 2024
можна протягом дня. просто зранку сеча більш концентрована і більш точний результат
Золота орда• 15 июня 2024
я делала и утром и днем, просто днем полоска будет более бледной
Любимка-анонимка• 15 июня 2024
Якщо ви вдень не дзюрили годин 6, то сеча буде така ж концентрована як після ночі