ТочноБудет• 15 июня 2024
Рятуйте потяг поїхав без мене я в істериці
ПОТЯГ!!! поїхав без мене
Я вийшла покурити
Всередині залишився мій песик всі документи
З собою тільки телефон
Я на станції посеред поля де немає нікого!!!
Я вийшла покурити
З собою тільки телефон
Вишнёвая Леди• 15 июня 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Напрасно смеётесь
Я еле догнала автобус в полях Германии, когда они типа на остановку остановились на заправке, сказали будем 25 минут стоять. Я тоже вышла покурить, отвернулась, повернулась - смотрю жопа моего автобуса плавно уплывает в сторону шоссе.
Ну в Германии вообще интересные автобусы. Купила билет на фликс-бус, стою жду, должен быть в 18:00. Получаю сообщение, что задерживается на 15 минут. Ну я не спешу. Пришла на терминал в 18:07. А он уехал в 18:05. Хорошо, хоть за билеты деньги вернули, только 10% комиссии за возврат сняли.
Донька подруги• 15 июня 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Она лицом в другую сторону курила ))
Цілу годину шукала потяг з лупою🤣
Янгол в камуфляжі• 15 июня 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Ого!
Я так Фликс бус в Мюнхене часа три ждала, но приехал. Правда, без смс, что время выезда ´немного´ изменили.
У меня реально уже истерика начиналась, я думала, может я не там жду?
А тот, который без меня отчалил, который догоняла, был Варшава-Париж, не немецкий. Просто мы через Германию ехали, проездом, так сказать.
Вишнёвая Леди• 15 июня 2024
Ответ дляБорщик
Ой, з літаком був випадок з чоловіком. Вони полетіли в Японію на якусь зустріч по роботі. Троє чоловіків. Пересадка в Шереметьєво. Сіли в барі і, за коньячком, очікують рейсу. Ще чекати майже годину. Спокійні. Один пішов у вбиральню. І тут СМС від дружини третього учасника, так би мовити: ’Ну що, ви вже в літаку? Гарного польоту.’ (хто не в курсі: там летіти близько 10 годин). Той відповідає, що ще майже година до вильоту і йому дружина нагадує про різницю в часу! Ну ті двоє підхоплюються, біжуть на гейт, паралельно телефонують третьому... Третій не на зв´язку. Вони ледь встигають на літак. А третього немає... Всі 10 годин ті нервують, смикаються... Прилетіли в Токіо. Третій - не на зв´язку! Ще через пів години той перетелефоновує і говорить геніальну фразу: ’Ой, да не хвилюйтеся. Я тут поруч. Скоро буду. Зараз я в Сєулі.’. Ну, дійсно: Токіо, Сєул... Два рази впасти - так близько.
Видимо на Токио ближайшего прямого рейса не было и он полетел с пересадками. Ну Сеул, действительно, ближе, чем аэропорт, с которого они вылетали.
Вишнёвая Леди• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Дівчатка все ок
Потяг не їхав без мене
Я просто в темноті не побачила що він недалеко
Вже зайшла
Потяг не їхав без мене
Вже зайшла
Тю, уже бы сказали, что встретили красивого таксиста на белом мерседесе и он согласился поезд догнать.
А у нас макарошки• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Я бігла за потягом кричала пригала думала зупиниться!!!
Пити хочу і в туалет
И чем вам форум поможет ? Ваш поезд остановим ?
Куда ж без меня• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Пити хочу і в туалет
Ну останнє серед поля взагалі не проблема
Вишнёвая Леди• 15 июня 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ого!
У меня тоже истерика была, ведь дальше еще пересадки были. Почти впритык успела.
Соображалочка• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Начальник вагону свариться
Рідна моя працюю на колії такого дурдому нема!!! Ніхто вас не чекав не чекає і не буде чекати
Вишнёвая Леди• 15 июня 2024
Ответ дляСоображалочка
А песик?
Соображалочка• 15 июня 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
А песик?
Якщо виходять, то з песиком повірте!
Редисочка• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Начальник вагону свариться
Попросіть начальника вагону( доречі це провідник) хай вам на найближчій станції медиків викличе. Бо щось у вас з головою не те. Чи то від стресу, чи так завжди було. Але потрібна консультація і лікування.
Я такая наивная• 15 июня 2024
Тро ло ло...30 років прожила в Олександрії. Там 99% проходящих потягів стоять 2 хв. тому провідники завжди попереджають і навіть не завжди дозволяють виходити з вагонів на перекур.
ТочноБудет
• 15 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Правильно
Вони спеціально чекали мене
Лгин• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Пити хочу і в туалет
Попісяйте, все одно нікого немає
Мошей ницца• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Правильно
Вони спеціально чекали мене
Автор, ви нормальна? Я вже прогріла двигун в своєму потязі і приїхала за вами в Олександрію. Стою біля купи сміття, шукаю де ви там своїм прожектором світите. А ви в інших потяг сіли? Хай знову повертає взад. Я чекаю!
ЦібаФу• 15 июня 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Посеред поля потяги не зупиняються. Лише по станціях. Так що тролінг не вдався))
Вам же пишут - в туалет хочет. Разве посреди поля такое реально?
Теперь топать пешком до ближайшего города. Туалеты только там
Червона калина• 15 июня 2024
Це фігня,моя подруга в аеропорту заснула і проспала літак. Білети коштували 500евро. Грошей в неї на нові білети не було.
Кудлата хмаринка• 15 июня 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Вы пьяная))
Авторський чай від Укрзалізниці був дуже заборістий для автора
Партизанка• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Пити хочу і в туалет
Идити в поле!!! Там сплошной туалет.
Партизанка• 15 июня 2024
Ответ дляПесиКот
Ще Автор забула дофантазувати, що зосталась під дощем і в капцях
В білих капцях)))
Партизанка• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Це некультурно
Я до такого не звикла
Тогда культурно терпите!!! Телефон хоть з зарядным устройсвом прихватили? Пауэрбанк при Вас? Держите нас в курсе. Нам интересно. Переживаем за ща Вас. Обеспокоены!
Партизанка• 15 июня 2024
Ответ дляТримбулька
Щось я слабо уявляю ситуацію, коли людина відстала від потяга і пише на порадницю😅
А кому ж ей ещё писать? У нее кроме собачки и нас - больше никого нет на этой планете.
Партизанка• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Мене будуть шукати на вертолітах?
Може включити ліхтар?
Цигарки ще залишилися? Продовжуйте курити - з вертоліта Вас помітять!
Партизанка• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Я вийшла тут тільки вагони і смітник великий
Сідайте писяти за вагонами. Бо ще довго чекати гелікоптер.
Партизанка• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Потяг може здати назад?
Я все чекаю що помітять що мене немає і повернуться
От до чого війна людей довела
Стільки хвореньких...