ТочноБудет• 15 июня 2024
Рятуйте потяг поїхав без мене я в істериці
ПОТЯГ!!! поїхав без мене
Я вийшла покурити
Всередині залишився мій песик всі документи
З собою тільки телефон
Я на станції посеред поля де немає нікого!!!
Я вийшла покурити
З собою тільки телефон
короткопамятна• 15 июня 2024
Фото окрестностей будет?)))) и фото песика в телефоне наверняка есть ))))
Донька подруги• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Олександрія
О, там живёт блогерша Татьяна рыжая с котами.
Идите к ней, хоть переночуете, на месте сориентируйтесь.
Короче пишите ей, она не оставит вас без внимания, ещё звездой тик-тока сделает)
Борщик• 15 июня 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Да, веселая тема
Но, когда я автобус догоняла, было не так весело
А ещё один раз я на поезд в целом опоздала, и через две недели потом, снова на него же чуть не опоздала, тоже уже на ходу впрыгивали.
Самолёт однажды чуть не протыкали, пока в кафе расслаблялись после сдачи багажа и контроля. Ласт колл, ласт колл - никогда не забуду )))/
Ой, з літаком був випадок з чоловіком. Вони полетіли в Японію на якусь зустріч по роботі. Троє чоловіків. Пересадка в Шереметьєво. Сіли в барі і, за коньячком, очікують рейсу. Ще чекати майже годину. Спокійні. Один пішов у вбиральню. І тут СМС від дружини третього учасника, так би мовити: ’Ну що, ви вже в літаку? Гарного польоту.’ (хто не в курсі: там летіти близько 10 годин). Той відповідає, що ще майже година до вильоту і йому дружина нагадує про різницю в часу! Ну ті двоє підхоплюються, біжуть на гейт, паралельно телефонують третьому... Третій не на зв´язку. Вони ледь встигають на літак. А третього немає... Всі 10 годин ті нервують, смикаються... Прилетіли в Токіо. Третій - не на зв´язку! Ще через пів години той перетелефоновує і говорить геніальну фразу: ’Ой, да не хвилюйтеся. Я тут поруч. Скоро буду. Зараз я в Сєулі.’. Ну, дійсно: Токіо, Сєул... Два рази впасти - так близько.
Сонячний день• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Я бігла за потягом кричала пригала думала зупиниться!!!
Пити хочу і в туалет
Знайдіть на обочині якусь пусту бляшанку, попісяйте й врятуйте себе від спраги
Гарачий Чокалад• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
У мене тібетський мастиф
Бідний мій хлопчик
Бідні сусіди по вагону
Донька подруги• 15 июня 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Фоткайте где вы, кстати пришлите с телефона где вы находитесь , не помню как это называется, девочки в телефоне есть такая функция
Геолокация
ТочноБудет
• 15 июня 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Бідні сусіди по вагону
Він дуже прив‘язаний дл мами
ТочноБудет
• 15 июня 2024
Дівчатка все ок
Потяг не їхав без мене
Я просто в темноті не побачила що він недалеко
Вже зайшла
Потяг не їхав без мене
Вже зайшла
Донька подруги• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Я кидаю порадницю і викликатиму таксі
Ми в Вас віримо і чекаємо новин✊
Донька подруги• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Дівчатка все ок
Потяг не їхав без мене
Вже зайшла
Потяг не їхав без мене
Вже зайшла
Мляяяяя
Так, хватит там пить уже 😂
Ні за холодну воду• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Всім дякую за підтримку
Счастливой дороги вам с масенькой, почешите ему гривку от нас))
Оно само купилось• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Дівчатка все ок
Потяг не їхав без мене
Вже зайшла
Потяг не їхав без мене
Вже зайшла
ну да, целый час с начала создания темы стоял посреди поля и ждал пока автор найдет нагуляется, покурит и найдет туалет. Слава Укрзалізниці!
Донька подруги• 15 июня 2024
Ответ дляСонячний день
Сліпе дурне і потяг годину стоять у полі
О, блін точно. Вже година пройшла
Злюка-закусюка• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Дівчатка все ок
Потяг не їхав без мене
Вже зайшла
Потяг не їхав без мене
Вже зайшла
То не ви сліпко, то потяг таки здав назад
Ні за холодну воду• 15 июня 2024
Ответ дляДонька подруги
О, блін точно. Вже година пройшла
Масенька просто съел машиниста и всех пассажиров, поэтому так..
Донька подруги• 15 июня 2024
Ответ дляОно само купилось
Як можна було за годину не знайти потягу?))
Янгол в камуфляжі• 15 июня 2024
Ответ дляСонячний день
Я постеснялась предложить, но тоже подумала )))
ТочноБудет
• 15 июня 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Дякую, мені всі кажуть що він дуже скучав і вив
Тому і чекали годину де я
Янгол в камуфляжі• 15 июня 2024
Ответ дляОно само купилось
То пёсик машиниста уговорил подождать, песик тоже наш форум читал, приревновал к котам и рыжей блоггерше.
Ні за холодну воду• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Тому і чекали годину де я
Он звал мамулечку, бедняжка
Донька подруги• 15 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Тому і чекали годину де я
Вы блондинка?))
Янгол в камуфляжі• 15 июня 2024
Ответ дляДонька подруги
Она лицом в другую сторону курила ))