ТочноБудет• 15 июня 2024

Рятуйте потяг поїхав без мене я в істериці

ПОТЯГ!!! поїхав без мене
Я вийшла покурити
Всередині залишився мій песик всі документи
З собою тільки телефон
Я на станції посеред поля де немає нікого!!!
Борщик• 15 июня 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Видимо на Токио ближайшего прямого рейса не было и он полетел с пересадками. Ну Сеул, действительно, ближе, чем аэропорт, с которого они вылетали.
Саме так. Летів з пересадкою.
Тут треба додати: ситуація була у 2012 році. Тому ще були рейси: Бориспіль-Шереметьєво. Власне, саме такий був найкомфортніший шлях з Києва в Токіо.
Але, блін, де Токіо і де Сєул! От точно: скаженій собаці - і три кілометри не крюк ))?
Додекаэдр• 16 июня 2024
Ой, одна из моих фобий.
Партизанка• 16 июня 2024
Сьогодні троляки якісь вщент обкурені(((
Кинг-Конгша• 16 июня 2024
Детектив 👍
КокошинЭль• 16 июня 2024
Ответ дляПесиКот
А кажуть палити шкідливо!!!
Правильно кажуть. Одна подруга вийшла з автобусу покурити - руку зламала, друга біла в магазин за цигарки- руку зломала.
Дуже шкідливо.
Вельми шановна• 16 июня 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Напрасно смеётесь
Я еле догнала автобус в полях Германии, когда они типа на остановку остановились на заправке, сказали будем 25 минут стоять. Я тоже вышла покурить, отвернулась, повернулась - смотрю жопа моего автобуса плавно уплывает в сторону шоссе.
Это давно было? Я в 2003 ездила в ,Германию на автобусе, и мы на заправке забыли девушку, автобус уехал без неё. Через полчаса где-то водителям сказали,что пассажира нет. Возвращались ,она на обочине сидела :))
КокошинЭль• 16 июня 2024
Ответ дляПесиКот
Ще Автор забула дофантазувати, що зосталась під дощем і в капцях
Вже в одному капці. Бігла за потягом і загубила. А кругом темно.
КокошинЭль• 16 июня 2024
Ответ дляРедиска Я
Чо зразу старого може молодого здорового довгохерого, ніч перон секс
Довгохерий - це 2 в 1, станційник + шлагбаум?
КокошинЭль• 16 июня 2024
Ответ дляSofia-Sophie
А чого потяг ставав посеред поля?
Попісяти.
Янгол в камуфляжі• 16 июня 2024
Ответ дляВельми шановна
Не, это было пару лет назад )) и я автобус догнала )) он не быстро ещё ехал, выворачивал с парковки, повезло, что много других было машин, автобусов - не разгонишься ))