БершкомангоЗар• 15 июня 2024

Донька 12 років не прибирає зовсім

Вже і по хорошому і по плохому, все одно не прибирає в кімнаті зовсім. Срач жахливий, в кінці тижня збираю там тарілки, чашки .пробувала зовсім не прибирати в її кімнаті, то там армагедон.
Що робити не знаю, як донести що треба прибирати. Всюди чисто в домі окрім кімнати. Чи то перехідний період і перетерпіти чи до психолога?
Бронетапці• 15 июня 2024
Почти 14. Это Жесть, не убирает. Несет тарелки,но не все приносит. Говорю, че все не принес, вон стоят же-чтоб ты не говорила, что много. Зачем их мыть, завтра, и с гигиеной беда (((
Вот только что поругались..
Сил нет....
Стараюсь , стараюсь не кричать, не акцентировать, но е мае, в пят пришла в 23_30 с работы, посуды гора.
Говорю, ты видишь, матери нет допоздна, не мог помыть посуду, надо было позвонить, сказать..
Ага, кто там помоет.
В комнате убрать обещал как будет лето, отключеня, нечего будет делать, ага, воз и ныне там..

Рекламама• 15 июня 2024
Діти різні.Я усвідомила, що моя 12 річна дитина не схильна до домогосподарства:( Зробили правила: білизна/одяг в прання,-кошик, мішечки , взуття - попросити доглянути вчасно, якщо брудне, шкарпетки парувати, посуд в мийку, винести сміття по дорозі, І тому рада:)
автор БершкомангоЗар • 15 июня 2024
Ответ дляРекламама
Про шкарпетки взагалі мовчу , з малечку вчу - шкарпетка в шкарпетку, до 10 років це працювало , зараз одна шкарпетка на стулі, інша в штанині
Зла не вистачає
постою_послушаю• 15 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А я нагадую кожні 10 хвилин, іноді молодший сам бере і несе її посуд.
Якщо даю їй завдання по дому , вона робить окрім кімнати. Наприклад посудомийку вона завжди розвантажує , речі з пралки розвішує , за котом прибирає лоток. Але якщо стосується прибирання в її кімнати , то ні ....
Ну то, что молодший бубочка мы уже поняли. А вот по старшей после этого поста вопросов к вам больше, чем ответов. Она выполняет все ваши поручения, а вам всё не так? И когда она за всеми вещи развешивает и посуду раскладывает это норм, а когда за ней младший несколько тарелок принёс это уже караул, перетрудился?
И как можно напоминать каждые десять минут закладывая посудомойку, если вот вы стоите возле посудомойки и ждёте только дочкины две тарелки?
Рекламама• 15 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Зла не вистачає
Шкарпетки, це єдине, що мене досі тригерить. Що я тільки не робила:( не розумію, де вони діваються, купляю наборами, припинила брати дорожчі- пума та найкі.
JenyaFlower• 15 июня 2024
Слушала недавно Ютуб психолог на эту тему говорил. Просто оставить как есть и пусть живёт в своей комнате так
постою_послушаю• 15 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Зла не вистачає
Вы правда реально ЗЛИТЕСЬ на своего родного ребёнка за то, что он перестал складывать носки так, как вам хотелось бы?

автор БершкомангоЗар • 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Молодший не бубочка, з ним інші складності , яких немає з донькою)
Сама суть проблеми, що не прибирає саме у себе в кімнаті . Я стою і чекаю коли вона принесе свій посуд щоб поставити на мийку
постою_послушаю• 15 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Часами стоите? Если напоминаете раз в 10 минут?
автор БершкомангоЗар • 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Так , я злюсь тому що постійно немає пари однакових шкарпеток
Марфа Українівна• 15 июня 2024
В нас порядком займається тато. Заходить два рази попереджає, що в такій то годині прийде зі сміттєвим пакетом, що не на місці - викине. Пару разів реально викинув
автор БершкомангоЗар • 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Ні, доки хтось з них не принесе. Орієнтовно від 10 до 30 хвилин
постою_послушаю• 15 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Ваших или её? Подростки сейчас вполне себе нормально и в разных ходят.
автор БершкомангоЗар • 15 июня 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Мою це не лякає, не відчуває цінності великої в речах
Марфа Українівна• 15 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Створіть реальний дефіцит. Хоча.. Моя пішла за кишенькові і надаровані гроші шкарпеток накупляла і решту чого не вистачало..
автор БершкомангоЗар • 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Її )) мої всі на місці. В різних , але це пара , тобто вони різні по кольору але в одній тематиці , а не одна коротка чорна,інша довга бордова
Рекламама• 15 июня 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Гарна порада , все відкладала, але теж назріло:)!
постою_послушаю• 15 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну её это беспокоит вообще? Она приходит к вам с претензиями, что у неё нет одинаковых носков?
автор БершкомангоЗар • 15 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Звичайно)) кожен ранок - де мої шкарпетки, в мене немає шкарпеток , я всі клала до пралки, а їх немає, хоч по факту ні (перекладання провини)

постою_послушаю• 15 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Купите 20 пар одинаковых носков и забудьте об этой проблеме. Это точно не то, из-за чего стоит злиться на дочь
Наполеон Бонапарт• 16 июня 2024
В нас в дочки такий срач був постійно в кчмнаті, нічого не допомагало, вже всі педагогічні і не педагогічні методи перепробували. Десь до років 20, а потім якось воно само пройшло, зараз така чистюля, все до блиску вдома вичищає. То вікове, бережіть нерви і стосунки, попустить.
МамаБест• 16 июня 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Я теж так деколи роблю 😄
ДелайКак_Я• 16 июня 2024
Ответ дляПеченюшка
Почему она вообще кушает в комнате? У нас правило - вся еда употребляется на кухне.
Я злая мама, я и телефон заберу, пока не уберет и над головой могу стоять и денег карманных лишить. Моя знает, что когда она нормально себя ведет, делает что прошу, я сделаю для нее все что хочет, но как только она начинает выносить мозг - держите меня 7ро)))
Вас никто не спрашивал про ваши правила