Дівчата, можливо, хтось зможе допомогти інформаційно.
Чоловіка мобілізували, зараз на навчаннях. Працював вчителем у музичній школі. Бухгалтер сказала, що відпускних та оздоровчих він не отримає, так як рахується на іншій роботі. А в них мав би допрацювати ще тиждень, щоб їх отримати. Але ж він не добровільно пішов на іншу роботу! Невже немає бути ніякої компенсації за невикористану відпустку?
Спілий баклажан• 16 июня 2024
З будь-якої учебки їздять хлопці до НП. Якщо щось- не бійтесь дзвонити і на гарячу лінію МОН і соцзахисту. Ви тепер тримаєте свій бій з бюрократією
ВундерКИНГ• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
Записали в піхоту. На днях виповнюється 55 р. Про оркестр і мови немає.
55 лет и в пехоту. Это треш(
Ошеламиссимо• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
Не міг до полігону. Минулої пʼятниці прийшов на комісію, мав статус обмежено придатного, на комісії визнали придатним і одразу в ТЦК і вночі повезли на полігон.
Я сегодня узнала, что призвали знакомого с залеченным туберкулёзом.
Спілий баклажан• 16 июня 2024
Ответ дляok1904
От можуть не прийняти, від Нової Пошти дркументи
Тобто?
Відморожена• 16 июня 2024
Ответ дляok1904
Заява пишеться у довільній формі, це ж заява. Головне уточнити ПІБ керівника відділу освіти
Чому на відділ освіти, роботодавець - музична школа.
Ошеламиссимо• 16 июня 2024
Ответ дляВундерКИНГ
55 лет и в пехоту. Это треш(
Пенсионный Фонд ликует.
Спілий баклажан• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
Дякую, дівчата. З понеділка спробую щось дізнаватися. Бо всі навколо говорять, що без шансів.
А підпорядкування не міністерству культури? Хіба відділ освіти керує музшколами
Жирафовое варьенье• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
Буду дзвонити завтра до директора музшколи і питати, як написати цю заяву
Прошу компенсувати мені, ***, кошти за невикористану відпустку за 2023/2024 навчальний рік згідно відпрацьованого часу.... (Вище дописувачі писали). Відповідно до законодавства України. І окремо додати витяг з закону, що Вам вище кинули
Кондуктор автобуса• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
Сам прийшов на ВЛК чи викликали повісткою?
САМ_ТАКОЙ• 16 июня 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Теж піхота?
Відморожена• 16 июня 2024
Бедные мужчины и так до пенсии часто не доживают, а тут в 55 в пехоту, нет слов
Ответ дляhrystia
Якщо листа я відправлю зараз, а отримають вони його в липні? Це нічого не міняє?
Чому аж в липні? відправляйте по місту, це максимум 2, дні . Головне, щоб забрали, в будь якому випадку в відділі культури не всі одночасно у відпустці хтось забирає постійно кореспонденцію