hrystia• 16 июня 2024

Відпускні, якщо мобілізували.

Дівчата, можливо, хтось зможе допомогти інформаційно.
Чоловіка мобілізували, зараз на навчаннях. Працював вчителем у музичній школі. Бухгалтер сказала, що відпускних та оздоровчих він не отримає, так як рахується на іншій роботі. А в них мав би допрацювати ще тиждень, щоб їх отримати. Але ж він не добровільно пішов на іншу роботу! Невже немає бути ніякої компенсації за невикористану відпустку?
Спілий баклажан• 16 июня 2024
З будь-якої учебки їздять хлопці до НП. Якщо щось- не бійтесь дзвонити і на гарячу лінію МОН і соцзахисту. Ви тепер тримаєте свій бій з бюрократією

ok1904• 16 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Новою поштою
От можуть не прийняти, від Нової Пошти дркументи
автор hrystia • 16 июня 2024
Ответ дляok1904
Маючи зараз інформацію з понеділка сходіть до начальника відділу освіти тіпа порадитися на кого відправляти рекомендований лист з заявою Вашому чоловікові
Дякую.
ВундерКИНГ• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
Записали в піхоту. На днях виповнюється 55 р. Про оркестр і мови немає.
55 лет и в пехоту. Это треш(
Ошеламиссимо• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
Не міг до полігону. Минулої пʼятниці прийшов на комісію, мав статус обмежено придатного, на комісії визнали придатним і одразу в ТЦК і вночі повезли на полігон.
Я сегодня узнала, что призвали знакомого с залеченным туберкулёзом.
Спілий баклажан• 16 июня 2024
Ответ дляok1904
Тобто?
ok1904• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
А новою поштою можна? Не знаю чи в тому селі є Укрпошта.
Самі відправите з поштового відділення в себе.
Відморожена• 16 июня 2024
Ответ дляok1904
Заява пишеться у довільній формі, це ж заява. Головне уточнити ПІБ керівника відділу освіти
Чому на відділ освіти, роботодавець - музична школа.
Ошеламиссимо• 16 июня 2024
Ответ дляВундерКИНГ
55 лет и в пехоту. Это треш(
Пенсионный Фонд ликует.

Спілий баклажан• 16 июня 2024
Але тут цікаво як він буде оформлений власне в музшколі
ok1904• 16 июня 2024
Ответ дляВідморожена
То музичну школу можна ставити в копію, два рекомендованих надсилати .
Тому що бухгалтерія в освіті централізована під відділом освіти, а на при кожному закладі бухгалтер
автор hrystia • 16 июня 2024
Дякую, дівчата. З понеділка спробую щось дізнаватися. Бо всі навколо говорять, що без шансів.
Спілий баклажан• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
А підпорядкування не міністерству культури? Хіба відділ освіти керує музшколами
автор hrystia • 16 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Буду дзвонити завтра до директора музшколи і питати, як написати цю заяву
ok1904• 16 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Так погуглила, підпорядковано відділу культури .
Жирафовое варьенье• 16 июня 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Мой к украинской армии отношения не имел, не имеет и иметь не собирается
ok1904• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
Прошу компенсувати мені, ***, кошти за невикористану відпустку за 2023/2024 навчальний рік згідно відпрацьованого часу.... (Вище дописувачі писали). Відповідно до законодавства України. І окремо додати витяг з закону, що Вам вище кинули
Ошеламиссимо• 16 июня 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
фото
Удалено администрацией...
Кондуктор автобуса• 16 июня 2024
Ответ дляhrystia
Сам прийшов на ВЛК чи викликали повісткою?

автор hrystia • 16 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Прийшов по повістці.
САМ_ТАКОЙ• 16 июня 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Теж піхота?
Та легко!• 16 июня 2024
Капец
Відморожена• 16 июня 2024
Бедные мужчины и так до пенсии часто не доживают, а тут в 55 в пехоту, нет слов
Ошеламиссимо• 16 июня 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Теж піхота?
Да.
автор hrystia • 16 июня 2024
Ответ дляok1904
Так це через укрпошту. На укрпошті ніхто документи відправника не питає при відправці, відправити заяву може навіть авторка від імені свого чоловіка
Це варіант.
автор hrystia • 16 июня 2024
Ответ дляДуняша
Зараз при мобілізації можна написати заяву і отримати компенсацію за невикористану відпустку.
Головне, заяву написати до кінця місяця, в якому мобілізували
Якщо листа я відправлю зараз, а отримають вони його в липні? Це нічого не міняє?
автор hrystia • 17 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Не буде відпускних. Бухгалтер вам вірно все сказала
Обгрунтуйте, будь ласка.
ok1904• 17 июня 2024
Ответ дляhrystia
Чому аж в липні? відправляйте по місту, це максимум 2, дні . Головне, щоб забрали, в будь якому випадку в відділі культури не всі одночасно у відпустці хтось забирає постійно кореспонденцію
автор hrystia • 17 июня 2024
Ответ дляok1904
Добре. Дякую.
автор hrystia • 17 июня 2024
Телефонувала у відділ праці. Сказали, що таку заяву не ає сенсу подавати, так як він рахується як увільнений ( за ним зберігається робоче місце). Якщо б він написав заяву на звільнення, то міг би отримати грошову компенсацію.