Дівчата, можливо, хтось зможе допомогти інформаційно.
Чоловіка мобілізували, зараз на навчаннях. Працював вчителем у музичній школі. Бухгалтер сказала, що відпускних та оздоровчих він не отримає, так як рахується на іншій роботі. А в них мав би допрацювати ще тиждень, щоб їх отримати. Але ж він не добровільно пішов на іншу роботу! Невже немає бути ніякої компенсації за невикористану відпустку?
Дуняша• 17 июня 2024
Ответ дляhrystia
Телефонувала у відділ праці. Сказали, що таку заяву не ає сенсу подавати, так як він рахується як увільнений ( за ним зберігається робоче місце). Якщо б він написав заяву на звільнення, то міг би отримати грошову компенсацію.
Нехай читають законодавство (вам вище скинули норму закону). Такі зміни внесли законом в кінці грудня 2023р.
Мобілізований, без звільнення, має право на компенсацію!
Дуняша• 17 июня 2024
Ответ дляhrystia
Теж сьогодні натрапила на цю інформацію. Буду завтра пробувати виясняти.
Правильно, не здавайтеся.
Щось мені підказує, що ці ’управління’ спеціально морозяться, не хочуть платити компенсацію.
Ответ дляСпілий баклажан
З будь-якої учебки їздять хлопці до НП. Якщо щось- не бійтесь дзвонити і на гарячу лінію МОН і соцзахисту. Ви тепер тримаєте свій бій з бюрократією
Телефонувала у соцзахист, перенаправили у відділ праці. Там сказали, що він увільнений, а не звільнений, тому ніякої компенсації не буде.
А тут пише зовсім протилежне:
Замкнене коло.
А тут пише зовсім протилежне:
Замкнене коло.
Спілий баклажан• 18 июня 2024
Ответ дляhrystia
А тут пише зовсім протилежне:
Замкнене коло.
А тут пише зовсім протилежне:
Замкнене коло.
Соцзахист місцевий чи гарячу лінію міністерства?
Дуняша• 18 июня 2024
Ответ дляhrystia
А тут пише зовсім протилежне:
Замкнене коло.
А тут пише зовсім протилежне:
Замкнене коло.
Що вони сказали на ваш аргумент про зміни в законодавстві?
Дуняша• 18 июня 2024
Я би просто надіслала заяву, посилаючись на закон номер..., згідно якого мобілізований має право на компенсацію. Нехай дають письмову відповідь, або виплачують компенсацію.
Ответ дляДуняша
Переговорила сьогодні з директором школи. Скинула їй інформацію про закон. Обіцяла ще раз уточнити у бухгалтерії і дати відповідь.
Летюча помилка• 21 июля 2024
Ответ дляhrystia
Тобто, мали б щось виплатити? Бухгалтер сказала, що взагалі нічого не буде.
Як це нічого? Він і місяця повного не пропрацював? За кожен повний відпрацьований місяць нараховується 2 дні відпустки. Звпитайте у бухгалтера чи управління праці теж вважає, що нічого не мають виплатити, а то ви їм збираєтеся телефонувати.
Летюча помилка• 21 июля 2024
Ответ дляok1904
Він же її не оформив і не звільнився, тобто не пішов у відпустку.
Взагалі з цими переходами казнащо ще й у бюджетників.
Хіба у вчителя немає броні?
Він то не пішов, але компенсвцію має отримати. І що що він на іншій роботі, а як працюють за сумісництвом (у тих же школах), мають 5 посад на 0,1-0.25...
Летюча помилка• 21 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Мой к украинской армии отношения не имел, не имеет и иметь не собирается
Тот, кто не имеет отношения к одной армии, будет иметь к другой.
Так что сильно шашкой не размахивайте, Земля-то круглая.