Зоряний Шлях• 16 июня в 23:32
Треба схуднути кардинально. Хелп.
Зайва вага була завжди. Але не критична.
Зараз катастрофа. Зайвих 30 кг. Мені заважає вже навіть не візуально.
Прошу поради тих, хто сам худнув і має хороші результати.
З чого почати?
Я вирішила розпочати ІГ і рахувати калорії.
Буду вдячна за поради.
П.С. Дівулічки з вагою 50 кг,скажіть Бозі "дякую" за хорошу генетику і виходьте з цієї теми))))
З чого почати?
Буду вдячна за поради.
Отчебучкина• 16 июня в 23:34
Закрыть рот и есть на полведра меньше + регулярная физическая нагрузка
Радостина• 16 июня в 23:34
Відмовитися цукор, борошно, алкоголь, молочка і не їсти після 18.00
Також бажано здати аналізи: пролактин, інсулін, лептин, ттг, глюкозу. Можливо потрібно буде лікування ( під наглядом ендокринолога)
Спорт не завадить. Можна не з самого початку
Міряно-переміряно• 16 июня в 23:35
Сьогодні була тема, що 100 кілограмовим нічого не заважає
Ви напевно троль
Зараз ті дівчата прийдуть і виведуть вас на чисту воду 🤣🤣🤣
Ви напевно троль
Радостина• 16 июня в 23:36
Якісь курки поставили рука-ліцо. Проте станом на сьогодні 35 кг від мене пішли )
Зоряний Шлях
• 16 июня в 23:36
Ответ дляРадостина
Як????????????? розкажіть,поділіться)
Радостина• 16 июня в 23:36
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви напевно троль
Ви реально думаєте, що сказали щось смішне?
Радостина• 16 июня в 23:37
Ответ дляЗоряний Шлях
Як????????????? розкажіть,поділіться)
Я ж написала
Міряно-переміряно• 16 июня в 23:38
Ответ дляРадостина
Так)))
Ну вже обсмоктана ця тема з усіх сторін)))
Автор, дефіцит калорій, вирахуйте свій і вперед!
Зоряний Шлях
• 16 июня в 23:41
Ответ дляМіряно-переміряно
Генетику не бог дав, а тренування і дисципліна
Ну про що ви говорите) У мене ножечка 42 розміру і все інше відповідне))) ви думаєте дисципліна допоможе змінити конституцію тіла?
Я прекрасно розумію, що товста бо багато і не правильно харчуюсь
Але навіть в мінімальній вазі я з трудом входила в розмір М. А хтось ХС вшиває і це не тому, що він такий дисциплінований.
Тень льва• 16 июня в 23:41
Ответ дляРадостина
З таким підходом , як у вас з 1го лютого по сей день мінус 16 кг. Спорт у травні підключила. Аналізи здавала тільки на цукор , ттг. Зараз 67 кг.
Зоряний Шлях
• 16 июня в 23:42
Ответ дляРадостина
За який період часу вдалося так схуднути?
Радостина• 16 июня в 23:43
Ответ дляТень льва
Для мене цей спосіб найдієвіший виявився
Бо решту я не рахую, ні грами, ні калорії , ні кбжу
Дама с собачкой• 16 июня в 23:43
Ответ дляЗоряний Шлях
Моя подруга
Ведьма
ФсеСама• 16 июня в 23:43
Ну я похудела за пол года на 12 кг
Мой вес всегда был 50,потом набрала 10 кг и вернула их за пол года,плюс еще и потеряла
Занималась спортом,регулярно,3 раза в неделю,не пропускала не одной тренировки,ну и кушала меньше
Не скажу что у меня было правильное питание,просто не ела на ночь и ела маленькими порциями
Паспортний стіл• 16 июня в 23:43
Ответ дляЗоряний Шлях
Яка у вас вага, сестра -довгоножка?😁
Нехай щастить• 16 июня в 23:43
Завжди думала , що в мене хороша генетика. А після 3-х дітей зрозуміла , що працює тільки дисципліна, дієта і спорт😁
Зоряний Шлях
• 16 июня в 23:44
Ответ дляПаспортний стіл
Яка у вас вага, сестра -довгоножка?😁
ай... страшно казати)))))))
Тень льва• 16 июня в 23:44
Ответ дляЗоряний Шлях
Якщо ви гарна в М, навіщо вам ХС? Я навіть з 37 ногою і 168 зростом в М дуже класна. Але мінус 16 кг мені дало майже мінус розмір у нозі))) Тепер шлльопаю всіми закритими туфлями.
Зоряний Шлях
• 16 июня в 23:45
Ответ дляТень льва
сміюсь. тепер є додатковий стимул худнути))))
Радостина• 16 июня в 23:45
Ответ дляЗоряний Шлях
На мене не потрібно орієнтуватися, бо я роблю це періодами. Місяць строго, потім ні, потім два строго , 2 ні. Все по настрою . Результат побачите за місяць
Секс-Бомба• 16 июня в 23:46
Худела на 30 кг, никакие ккал не считала, иг (тогда это просто называлась не есть после 16 или 18), плюс раздельное питание и полностью меняла свои привычки. С тех пор не ем: каши (кроме овсянки и иногда гречку), картошку, хлеб и все хб, не пью никакие напитки, кроме кофе/чай/вода, не ем шоколад (остальные сладости после похудения вернула). Мне просто этого и не хочется. Ну само питание во время похудения вы ж и сами понимаете: мясо, зелень, рыба, яйца, творог….
Я супер-пупер• 16 июня в 23:46
Первое что нужно сделать это полностью обследоваться, щитовидка и т.д. что бы понимать не будет ли тормозить похудение какой либо фактор
Тень льва• 16 июня в 23:46
Ответ дляРадостина
Теж нічого не рахую.Просто прибираю їжу, яку ви написали. Інше їм не багато, але і ніколи не голодна. М´ясне, рибне майже завжди, крім одного розгрузочного дня, то я їм сир ,печені яблуки і кефір ( данон простий)
Радостина• 16 июня в 23:47
Ответ дляТень льва
То у вас є кисломолочка, а я коли притримуюся строго прибираю все молочне
задумчивая мордочка• 16 июня в 23:52
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви напевно троль
Як 100 гк можуть не заважати? Умене 65 (завжди було 55-58) і це капець як заважає. Особливо відчуваю цих 7 зайвих кіло на сходах
Дівка в намисті• 16 июня в 23:55
Дефіцит калорій.
Але я коли рахувала, то ледь не звихнулась. Тому нічого не рахую, просто намагаюсь більш-менш збалансовано харчуватись. Щоб обов’язково були білки, клітковина, складні вуглеводи. Але їм все, прям якихось заборон у мене нема.
При цьому тренування 2-3 рази на тиждень, побільше ходити пішки, сходами замість ліфта.
Так схудла на 10 кг.