Гореотума• 17 июня 2024

Шафа під замовлення задня стінка дсп чи тоненьке двп?

Дівчата, може хтось робив меблі під замовлення, підкажіть. Якщо звичайна шафа довжиною 2м, то задня стінка краще дсп чи тоненьке двп?
Миллениалка• 17 июня 2024
Зазвичай роблять тоненьку. Із ДСП на таку довжину вона буде важити, як літак.

автор Гореотума • 17 июня 2024
Ответ дляМиллениалка
Дякую.
Люблю кетчуп• 17 июня 2024
Не так важно из чего она, как то, чем она крепится. Гвозди и скрепки рано или поздно вылезут. Только на саморезы.
автор Гореотума • 17 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дякую!
Залізна пані• 17 июня 2024
Звичайно ж двп. Про кріплення на саморізи дуже слушна порада
автор Гореотума • 17 июня 2024
Ответ дляЗалізна пані
Дякую!