БезникаяЯ• 18 июня 2024
Курси Excel pro та фінансовий аналіз
Порадьте, будь ласка, курси, їх багато, але які з них якісні. Можливо, ви чи ваші знайомі проходили і сподобалось.
Не боюся осуду• 18 июня 2024
Ответ дляparele
В Гугле можно найти абсолютно все, не понимаю курсов по эксель сейчас. В крайнем случае, есть ИИ.
По финанализу советую книги Савчука.
я за вами сумувала)
БезникаяЯ
• 18 июня 2024
Ответ дляparele
По финанализу советую книги Савчука.
Дякую за рекомендації!
Не боюся осуду• 18 июня 2024
Ответ дляparele
Да я вроде пока еще частенько здесь) Пишу, правда, все меньше и меньше.
я тут не була десь рік) Сьоголні сестра пише- тебе тут згадують)) Я зайшла під ніком сестри подивитися)) і от пару годин сиджу тут
Краще б пішла працювати)Але крім вас я тут нікого не памятаю)
Ответ дляНе боюся осуду
Ого, через год вспомнили)) Значит, ник известный.
Мне который день подряд кости моют тут 🤣
Не боюся осуду• 18 июня 2024
Ответ дляparele
вот только вас и помню наверное)