Чтооооооооооо?• 18 июня 2024

Питання стосовно садочка, черга

Потребую допомоги, коли краще віддати дитину в садочок. У вересні доньці 2роки 3 міс.
Активна, соціальна, привітна. Дивиться через забор на діток у садочку, плаче, коли хочеш забрати. Але, поки сама не ходить на горщик, говорить погано.
Думала віддавати на наступний рік, у 3.3 роки, дома є кому з нею бути. Але, дома залипає в смартфоні, книжку не хоче, горщик ховає в шафу. Мені дуже шкода дитину, наче віддаси і вкрадеш дитинство у неї. Але, може там буде дивитися на діток, хто як і що робить, чомусь навчиться.
Питання:
віддавати зараз чи через рік;
чи цей рік просто водити 2 рази на тиждень на "розвивайки" - 250 - 300грн 45 хвилин, 2 рази в тиждень;
І таке важливе питання, якщо поведемо в садочок, а вона через деякий чам відмовиться ходити, то чергу ми вже втратимо? І через рік я можу не знайти місце в садочку?
Чи тоді не водити, а платити, наче як відвідує садок?
Останнє питання, а можливо перевести через рік в інший садок? Як в такому разі з чергою?
Дякую наперед тим, хто відповість по суті.
Качка в тапцях• 18 июня 2024
Віддавайте в садок в 2,3 р, але водіть на пів дня. Подивитесь, як дитина буде адаптуватись і місце за нею збережеться в садочку.

Девальвация• 18 июня 2024
У нас вроде и в течение года можно было приходить. Многие весной как раз начинали. Узнайте, может, и у вас так можно? За это время и горшок освоите, и речь улучшится.
Подвійна веселка• 18 июня 2024
Вкрадете дитинство? Ви про що? Ви ж її не в колонію віддасте,а в садочок) Я буду віддавати в 1,9 у вересні.
Сегодня я не я• 18 июня 2024
ой, как меня веселят эти все ’украли детство’. в чем заключается ужасная кража? ребенок будет играть, развиваться, общаться с другими детьми, учиться распорядку и познавать окружающий мир. и на горшок быстрее пойдет, когда увидит, что все вокруг ходят
Сегодня я не я• 18 июня 2024
’можливо перевести через рік в інший садок? Як в такому разі з чергою?’
в таком случае ничего хорошего, садов не хватает, мест нет
автор Чтооооооооооо? • 18 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
Так я і наче хочу їй розширити коло спілкування, але як згадаю себе - серце розривається. Мене не водили в садочок, але один раз віддали в табір на море на 2 місяці, всі там відпочивали, а я плакала весь час, плакала і не їла, в 8 років схудла на 5 кг. А потім віддали на плавання, а це і літній табір, і ходи 6 днів у тиждень в басейн. Така в мене образа на маму, хоча я таки виплавала кандидата в майстри спорту.
автор Чтооооооооооо? • 18 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
Дякую за відповідь, так і думала

Сегодня я не я• 18 июня 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
вот потому Вы и плакали, что до этого не социализировались
автор Чтооооооооооо? • 18 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
Можливо. До речі, ніколи не задумувалась над цим. Здивували поглядом, дякую
автор Чтооооооооооо? • 18 июня 2024
Ответ дляДевальвация
Я спершу і думала за весну, а потім дізналася, що приймають з 1 вересня. Буду дізнаватися, чи так можна. Дякую
Мандолина Бу• 18 июня 2024
Младшую отдавала в 2, так как некому было с ней сидеть. Не понравилось мне, старшая в 3 пошла - намного лучше. Развивашек было бы с головой, если б была такая возможность.