Може у когось була така ситуація - якщо дитина після 9го класу в Україні хоче подовжити навчання в Україні на сімейному навчанні, але паралельно йде до польского ліцея/технікума, то що треба принести до польского закладу освіти та як то перевести чи завірити? Оригінал атестату не віддадуть в Україні, бо дитина ж подовжує навчання у них)
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Запитайте в ліцеї, рекрутація тиз, хто закінчив 8 кл і здав екзамени вже закінчилася, після 3 липня будуть відомі результати екзаменів. А інших будуть брати на вільні місця. Тому ви попадете вже в другу хвилю.
Так було в минулому розі в моєму воєводстві
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, в нас тут невелике містечко і не дуже популярний ліцей, то в ньому вже є місця і нас вже беруть, тести донька здала й в неї дуже гарний результат . Завтра спробую йти до директорки, але стресую вже сьогодні)) Дзвонила до секретаря, вона каже то ваша проблема, що ви повинні принести, ми того не знаємо. Достали ми вже їх своїми українськими проблемами. Й головне не знаю чи застану директора, бо я працюю й найближчі дні відпроситися не зможу, то вирішила тут запитати.
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
А навіщо йти туди, де не дуже рейтинговий ліцей? Ви розумієте які туди прийдуть діти?
Ответ длясладкий_ноябрь
Там специфіка саме того напрямку, який донька хоче - малювання. Це художній ліцей, там буде диплом о професії навіть. Якщо йти на той напрямок, що вона хоче в ідеалі - графічний дизайн, то там місць не буде навіть для всіх бажаючих поляків, тобто у нас шансів 0.0) Мені треба щоб вона йшла в колектив й вчила польську
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
Ліцей не дає професію, ви щось плутаєте.
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
А який в дитини рівень польської зараз?
Ответ длясладкий_ноябрь
Наш дає, там 5 років навчання. Тут всьо ок
Ответ длясладкий_ноябрь
А який в дитини рівень польської зараз?
B1
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
Тоді це не ліцей, а технікум або школа бранжова.
В ліцеї вчаться 4 роки і професію дитина не отримує.
Ответ длясладкий_ноябрь
Ок, ліцей нам говорить неправду й на сайті в них неправда)
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
Ну я серйозно.
Ліцеї навчають лише 4 класи. Потім матури(типу ЗНО) і далі вища освіта. І професію не дають.
Це можливо лише в технікумах, заводувках і бранжових школах,
Це стосується всієї Польщі.
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
Киньте посилання на вашу школу, відразу стане все зрозуміло
Ответ длясладкий_ноябрь
Вам немає чого робити? Питання було про інше
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
Мені?
Ваша дитина іде в ліцей, в якому вчитися потрібно 5 років, а таких ліцеїв не існує в Польщі!
Ответ длясладкий_ноябрь
Мені?
Даю ссилку вам в лічку, щоб ви не стрессували