Птица-синица• 18 июня 2024

Документи до польского ліцею

Може у когось була така ситуація - якщо дитина після 9го класу в Україні хоче подовжити навчання в Україні на сімейному навчанні, але паралельно йде до польского ліцея/технікума, то що треба принести до польского закладу освіти та як то перевести чи завірити? Оригінал атестату не віддадуть в Україні, бо дитина ж подовжує навчання у них)
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Запитайте в ліцеї, рекрутація тиз, хто закінчив 8 кл і здав екзамени вже закінчилася, після 3 липня будуть відомі результати екзаменів. А інших будуть брати на вільні місця. Тому ви попадете вже в другу хвилю.
Так було в минулому розі в моєму воєводстві
автор Птица-синица • 18 июня 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, в нас тут невелике містечко і не дуже популярний ліцей, то в ньому вже є місця і нас вже беруть, тести донька здала й в неї дуже гарний результат . Завтра спробую йти до директорки, але стресую вже сьогодні)) Дзвонила до секретаря, вона каже то ваша проблема, що ви повинні принести, ми того не знаємо. Достали ми вже їх своїми українськими проблемами. Й головне не знаю чи застану директора, бо я працюю й найближчі дні відпроситися не зможу, то вирішила тут запитати.
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
А навіщо йти туди, де не дуже рейтинговий ліцей? Ви розумієте які туди прийдуть діти?
автор Птица-синица • 18 июня 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Там специфіка саме того напрямку, який донька хоче - малювання. Це художній ліцей, там буде диплом о професії навіть. Якщо йти на той напрямок, що вона хоче в ідеалі - графічний дизайн, то там місць не буде навіть для всіх бажаючих поляків, тобто у нас шансів 0.0) Мені треба щоб вона йшла в колектив й вчила польську
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
Ліцей не дає професію, ви щось плутаєте.
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
А який в дитини рівень польської зараз?
автор Птица-синица • 18 июня 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Наш дає, там 5 років навчання. Тут всьо ок
автор Птица-синица • 18 июня 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А який в дитини рівень польської зараз?
B1
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
Тоді це не ліцей, а технікум або школа бранжова.
В ліцеї вчаться 4 роки і професію дитина не отримує.
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
B1
Ну супер
Вчитися зможе
автор Птица-синица • 18 июня 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ок, ліцей нам говорить неправду й на сайті в них неправда)
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
Ну я серйозно.
Ліцеї навчають лише 4 класи. Потім матури(типу ЗНО) і далі вища освіта. І професію не дають.
Це можливо лише в технікумах, заводувках і бранжових школах,
Це стосується всієї Польщі.
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
Киньте посилання на вашу школу, відразу стане все зрозуміло
автор Птица-синица • 18 июня 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Вам немає чого робити? Питання було про інше
сладкий_ноябрь• 18 июня 2024
Ответ дляПтица-синица
Мені?
Ваша дитина іде в ліцей, в якому вчитися потрібно 5 років, а таких ліцеїв не існує в Польщі!
автор Птица-синица • 18 июня 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Мені?
Даю ссилку вам в лічку, щоб ви не стрессували