Дівчатка, три роки з ДТЗ, автоімунним териоїдитом( Пила тирозол.
Завагітніла, при вагітності препарат зняли- бо всі гормони, та антитіла ввійшли в норму, неочікувано. Типу довгоочікувана ремісія.
Але ось після пологів всі гормони «полетіли», і стали як три роки назад ( Навіть антитіла знову зʼявились.
Синок на грудному вигодовуванні, тепер і не знаю що робити( Пити препарат знову, це травити дитину…. Не пити - мій організм буде «здавати»(
Готова вже її видалити і забутися, вже сил немає(
Порадьте лікар, до якого з упевненістю можна йти на видалення щитоподібної. Київ
Крошечка-хаврошечка• 18 июня 2024
На Запорожца могу рекомендовать супер хирурга,мама у него оперировалась
Крошечка-хаврошечка• 18 июня 2024
Ответ дляMasnenika
Він саме Ендокринолог?
Естественно,хирург-ендкринолог.Мама тоже на тирозоле была
Смурфик• 18 июня 2024
Гуда Богдан Богданович, хирург в Институте эндокринологии, мама у него удаляла щитовидку
Очень рекомендую
Майор Медуза• 18 июня 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Хирург супер,идите ,удалите и будете здорова и счастлива
Тиразол это вред
У меня тоже был ДТЗ, жила на тиразоле, был кошмар
Тиразол это вред
Майор Медуза• 18 июня 2024
Ответ дляMasnenika
Як Ви себе зараз почуваєте? Не жалкуєте, що видалили?
Я так боюсь операції(
Очень жалею,что тянула и не удалила раньше
Операции не бойтесь,через три часа .пациенты пошли сами в туалет,на третий день домой
Шмоточницаца• 18 июня 2024
Ответ дляMasnenika
Так, але то таблетка, яка замінює гормон щитоподібної.
А тут тиростатик, який наносить вряд всьому організму, і малюку в першу чергу (
Не готуйте тоді
Асталависта бэйби• 18 июня 2024
Ответ дляМайор Медуза
Идите докторор Боженко Александр Васильевич
Підтримую! Чудовий лікар
Заздрість то погано• 18 июня 2024
Ответ дляMasnenika
І як відчуття?
Не жалкуєте про видалення? Як пройшла операція та відновлення?
Без варіантів-мікрокарцинома при ідеальних гормонах, ніяких симптомів чи генетичних схильностей теж не було.
Голос хриплий, кальцій впав на 3 день-капали,а так вроді норм.Не маю з чим порівняти,бо ніяких симптомів чи збоїв в роботі щитовидки не було