мульти1• 18 июня 2024

Заночувала в одному з київських готелів.

Через привідчинене вікно долинає гучна розмова з ресторану. Не дуже розрізнити мови, але подумалось, що за придури так голосно потрясають повітря....Іду перекусити. З моїм наближенням оприявнюється язик. Сидить за столом чимала компанія москворотих і, зокрема, симптоматично ка@апомовних хлопів з розмитими очима і таких же розперезаних москворотих куф. Словом, надбання совка. Сидить тут, у Києві, під час війни і блює язиком, який захищає пуйло ракетами у голови тих же москворотих.....
Побачивши мене, зависають....Сідаю похлепати борщик. За спиною тихішає москвороте варнякання. Інше якесь - хлоповидне - говорить по телефону суржиком. Моя спина напружується. Шлунок каже: "Іж!". Голова пручається. Душа повстає. Дохлепую у напів повстанчому стані. Розраховуюсь. Зневажливо міряю їх очима ніби посилаю їх їхнім матом. Виходжу. Чую в спину: "Ху, лєгчє стало".
Так от панове, їм - цим перевертням чи просто к@цапам - лише від нашої присутности має ставати зле. Справжня перемога, коли в тилу звучатиме тільки мова, а не язик. Справжня перемога, коли будемо брутально гнобити все, що суперечить Українському Духові. Раб і ворог розуміє тільки силу. А Мова і є цією Силою, від якої їм зле. Не зле почався київський день.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 июня 2024
женщина, опять мовные срачи??
у вас плохой слог- не пишите..
Ирэн1983• 18 июня 2024
Пані Ірино?
автор мульти1 • 18 июня 2024
Ответ дляИрэн1983
Пані Ірино?
Ви впізнали?🤣
СhanelKa• 18 июня 2024
Не можна їсти вночі
Заночувати - то і ночуйте
Який борщик ? 😂
Peres Lal• 18 июня 2024
Когда автор напишет петицию, чтобы всех русскоязычных с ЗСУ демобилизовали?
Ирэн1983• 18 июня 2024
Ответ длямульти1
Ви впізнали?🤣
Як не впізнати таку ,як би мовити, поважну пані
Nat-li• 18 июня 2024
Помня лично вашу позицию, я уж подумала шо вас пороблено.
А оказывается вы просто решили пропиарить эту душевнобольную.
Bosikom• 18 июня 2024
вы пробуете себя в написании книг?)
автор мульти1 • 18 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
Не можна їсти вночі
Заночувати - то і ночуйте
Який борщик ? 😂
Щи 🤣
СhanelKa• 18 июня 2024
Ответ дляPeres Lal
Це ж Іра пише )
Bosikom• 18 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
Це ж Іра пише )
кто такая Ира?
автор мульти1 • 18 июня 2024
Ответ дляBosikom
кто такая Ира?
Фаріон Орина
Peres Lal• 18 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
Це ж Іра пише )
Ну, причинно-следственные связи даже у Ирины должны в голове работать. Или нет?
СhanelKa• 18 июня 2024
Ответ дляBosikom
вы пробуете себя в написании книг?)
Мужики реально від Іри напрягаються
І я теж
Nathalie27• 18 июня 2024
Ответ длямульти1
Фаріон Орина
Що це хворе створіння забуло в Києві?!
Ирэн1983• 18 июня 2024
Ответ длямульти1
Щи 🤣
Щі
bibizyana• 18 июня 2024
О))) новый срач подвезли) интересно сколько еще люди будут сраться за язык 😂😂😂 сколько можно на одни и те же грабли)) соотечественники , думаем глубже. Хватит вестись на этот козырь
bibizyana• 18 июня 2024
Фарион - первая кремлевская проститутка! У которой задание разделять украинцев
margaritavoronina1• 18 июня 2024
І знаєте що? Оці патріоти- які так в інтернеті очі за мову видирают,зараз говорять напівпольською! Ото ж деяких нічого ця війна не навчила. Може таке статися що скоро нас Польща теж приїде асвабаждать
margaritavoronina1• 18 июня 2024
Російською не можна, фу-фу-фу, давайте польською
Bosikom• 18 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
Мужики реально від Іри напрягаються
І я теж
как у неё юбка так равномерно разлетается?)) фатин или панье?))))
bibizyana• 18 июня 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
Та й угорщина не проти. У неї теж є свої апетити))
СhanelKa• 18 июня 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
Є така закономірність, як в кого з наших патріотів, є красиве публічне фото в вишиванці в ЗМІ, то, через певний час, саме те фото ( в тій красивій,дорогій вишиванці ) у всіх телеграмах з підписом корупційного скандалу
bibizyana• 18 июня 2024
Ответ дляBosikom
Обруч по низу ))) пластамассовыц , советский ))) спалилась ирка 😂
margaritavoronina1• 18 июня 2024
Ответ дляbibizyana
Так, то точно- аби не українською.
СhanelKa• 18 июня 2024
Ответ дляBosikom
Стоїть. Мужики напрягаються
До Монро трохи не дотягнула
Bosikom• 18 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
Стоїть. Мужики напрягаються
До Монро трохи не дотягнула
что именно стоит?))))
СhanelKa• 18 июня 2024
Ответ дляBosikom
что именно стоит?))))
Не доводьте до матюків
spódnica хай буде
Abrado• 18 июня 2024
А навіщо ви це на порадницю притягли?
Мелитрисса• 18 июня 2024
А как они догадались, что вы не москворотая? Вы на лбу написали? Сколько заработаете за сраную тему?