Дякую_аж_підскакую• 19 июня 2024
Дуже перенервувала,заспокійливе...
Дівчатка дуже перенервувала,посварилась з чоловіком.Не хотіла скандалити біля дітей і перекинулась з ним пару словами.Все решта "пропустила" через себе.Лягла і проснулась віл того що важко дихати,стискає в грудях,по руках і ногах нервові спазми...(((заспокійливе ніякого не маю,маю тільки Корвалмент.Він допоможе?Брати 1 чи 2 ?
Дякую усім за відповідь
Дякую_аж_підскакую
• 19 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Очень часто выручает меня. Пейте и не сомневайтесь
І почало боліти в зоні серця.Він зніме спазми і біль?(((
Нагайна• 19 июня 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Есть мята заварить ?
Звездолётчица• 19 июня 2024
У мене теж таке бувало, після сварок з хлопцем. З будь-яким хлопцем.
Серцебиття, оці спазми. Ужас...
Викидувать на хрін такого , ще здоров´ям за його хрін платити ...
Серцебиття, оці спазми. Ужас...
Звездолётчица• 19 июня 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Сходіть якось зробіть кардіогоаму,і узі серця
Без образів• 19 июня 2024
Таке саме було пару днів назад вночі, корвалмент не сильно допоміг, більше нічого вдома не було. На слідуючий день пішла до кардіолога, а в мене пульс 120 по кардіограмі. Приписали таблетки для зниження пульсу. Причому я не нервувалася напередодні