Этожзвяздаяегообожаю• 19 июня 2024
Басейн на дачі поставити, що купити для води?
Ми колись ставили, в минулому році не вийшло. В цьому році будемо мабуть ставити знову. Два роки тому купили велику каністру перекису. Як часто треба використовувати щоб вода була чиста . Як зробити щоб вода була чиста, і при цьому не морочитися сильно. І ще питання як її швидко нагріти?
Этожзвяздаяегообожаю
• 19 июня 2024
Ответ дляГолубая фишка
Який об´єм?
Я точно не пам´ятаю. 1000
Контрольница• 19 июня 2024
Вообще-то для бассейнов есть химия)
Плюс контролировать хлор и бром в воде, плюс коагулянты плюс пылесос для бассейнов.
Ну это если вы хотите купаться не в болоте
Этожзвяздаяегообожаю
• 19 июня 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Просто чаще міняти воду.
Він великий, два дні тільки набираємо(( куди ті тисячу літрів зливати так часто
Зілля до весілля• 19 июня 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Вот тому ми і не хотім таке на дачу. города не вистачить