булоТАЙминуло• Изменено 19 июня 2024

Як зрозуміти що чоловік полюбив?

Коли його постійні бла бла я люблю, а по факту ні підтримки ( з дитиною район рік сама) каже не ний, постійне гноблення що ти не так робиш, не така, поговорили щиро, каже я в тобі розчарований. Не знаю що він очікує, готую, проводжаю його вночі на роботу, два роки чекаю як військового, хоч з таким ставленням давно треба було петляти. Зараз на голову сів, приїжджає під вечір і починає з криків, ворота не відчинила і все таке дрібне з чого почати сварку,і це коли я з дитиною на руках. Очікую його приїзду, приїде в серпні. І думаю подавать на аліменти чи петляти, який сенс чекати? Дитині в вересні рік, по нормальному розлучитися не вийде, так як він нарцис, абюзер, психопат

Як би ви вчинили? Шансу не дам бо курить нарк. Там без змін
Каллипсо• 19 июня 2024
Напуркуа он вам? Теряйте его как можно быстрее

Каллипсо• 19 июня 2024
Дочитала измененный вами пост, автор. И такой вопрос - а такие женщины бывают?
автор булоТАЙминуло • 19 июня 2024
Ответ дляКаллипсо
Які?
Мурзилка• 19 июня 2024

Так , а что вы ждете?
Я натуралка• 19 июня 2024
Коли відчуєте, то і зрозумієте. Якщо, вам здається, що не любить, вам, не здається. Головне, не очікувати більшого, ніж чоловік може дати.
Каллипсо• 19 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Які?
Такие, как вы. Кроме слова ’терпила’ с очень низкой самооценкой другое на ум не приходит
Дівка в намисті• 19 июня 2024
Треба ще діточок
автор булоТАЙминуло • 19 июня 2024
Ответ дляЯ натуралка
Відчула, дитину сприймає як і мене після сварки, не підійде до неї ніколи, тільки коли я попрошу, елементарного посміхнись їй. Чи візьми на руки то треш, каже доробиш сама візьмеш
автор булоТАЙминуло • 19 июня 2024
Ответ дляКаллипсо
Дякую. Те що він і каже. І далі на мені їзде. Зрозуміла

Каллипсо• 19 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
В ваших силах все изменить или продолжать это все терпеть 🤷
автор булоТАЙминуло • 19 июня 2024
Ответ дляКаллипсо
Тобто навіщо змінюватись якщо вона мене таким терпе так? Чи роль трави більше впливає на психіку
автор булоТАЙминуло • 19 июня 2024
Ответ дляКаллипсо
Ні, змінюю. Один вихід їхати в Запоріжжя, але це ризик наразі для життя. На 90 відсотків впевнена що поїду, але поки його нема треба подати на аліменти. Приїде нервовий, дитині знов стрес
Мурзилка• 19 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
А как вы можете подать на алименты? Вы уже разведены?
автор булоТАЙминуло • 19 июня 2024
Ответ дляМурзилка
Ні, кажуть можна в шлюбі, збираюсь до адвоката там буду знати точно
Мурзилка• 19 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Трава не причем . Причина в человеке. Не нужно оправдывать такое поведение
Мурзилка• 19 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Он деньги вам дает сейчас? Вы живете у него?
ДолькиКабана• 19 июня 2024
Любовь - это когда вы не раздражаете друг-друга.
Галя-краля• 19 июня 2024
Ответ дляКаллипсо
Бывают
Галя-краля• 19 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Да, можно

Галя-краля• 19 июня 2024
Ответ дляДолькиКабана
Даже у любящих людей бывает раздражение в ответ на какие-то слова/действия партнера
Два-три тижні і фсьо• 19 июня 2024
💯 тролль
Снідаю авокадо• 19 июня 2024
Верный. дает денег на все что надо. Подарки. Не обижает. Хоть раз сказал что любит.
В шоколаде• 19 июня 2024
Живёте у него?
Может выехать в ЕС? На алименты можно подать и в браке. Пока вы,в декрете то обязан и на вас алименты платить, а не только на ребёнка.
Снідаю авокадо• 19 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Вы мужчина тролль с именем на Б?
ДолькиКабана• 19 июня 2024
Ответ дляГаля-краля
Да, но в норме это редко, и положительные эмоции от присутствия рядом мужа/жены перевешивают. Если же партнёр бесит на постоянной основе - это уже колокол, что никакой любовью не пахнет.
Я натуралка• 19 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
І які, ще вам треба доводи?
Вибір за вами- терпіти чи розійтись. Не виправити, марна справа.
автор булоТАЙминуло • 19 июня 2024
Ответ дляДолькиКабана
Так ви праві. Чесно кажучи і він мене дратує. Ось поїхав а я все одно в тривозі, вигорівша. І не відчуваю радості хоч дитина поряд