Вишня на торті• 19 июня 2024
Як можна цікаво провести літню відпустку вдома?
Поїхати зараз не маю можливості нікуди. Але хочу організувати цікавий відпочинок. Що б це могло бути. Дякую за ідеї)
Київ, якщо це важливо.
Ух яка ж Я• 19 июня 2024
Ответ дляСтріляний птах
Дівчата, і що там? Шо ви пишете одне й те ж.
Ну Півоваров 2 концерта давав, Клавдія Петрівна чи то була, чи то буде.
Концерти симфонічного оркестру, джаз на даху ЦУМА, ін відкритих майданчиках
Оскорбляю всячески• 19 июня 2024
Ответ дляСтріляний птах
Я вам переписувати заново відповіді не буду, я так не думаю, питала про концерти.
Не дуже зрозуміла, які відповіді ви мені маєте переписувати і про що ви так не думаєте.
У вас якась пасивно-агресивна манера вести діалог. Якщо вам дійсно цікаво, на які концерти зараз можна потрапити в Києві, то до ваших послуг ресурси Концерт.уа, Світло концерт, Контрамарка, Карабас. Обираєте місто, період, тематику івенту - і вся київська афіша до ваших послуг.
Я, наприклад, за два тижні іду на мюзікл. Можливо тому, що моє культурне життя залишилось досить жвавим, я і не кидаюсь на людей. Навіть онлайн.
Стріляний птах• 19 июня 2024
Ответ дляВиправлялочка
какие ответы?
Що саме вас цікавить, чому моя думка не співпадає з вашою чи ви її взагалі не розумієте?
Стріляний птах• 19 июня 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Чому мені це має бути цікаво?
Ух яка ж Я• 19 июня 2024
Ответ дляХачапууури
Питання, як туди потрапити)) Розпродано усе до вересня
В Л.Українки попростіше з квитками
Стріляний птах• 19 июня 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ви допускаєте, що в людей різні вподобання.
Ух яка ж Я• 19 июня 2024
Ответ дляСтріляний птах
Чому мені це має бути цікаво?
А я не ваш персональний гід по розвагам, щоб шукати шо вам там цікаво
Виправлялочка• 19 июня 2024
Ответ дляСтріляний птах
Якщо ви так думаєте.
а причем тут, что я думаю
у меня вопрос не риторический, очень прямой
Стріляний птах• 19 июня 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Так я і не прошу це робити. Я написала своє враження, чому ви тоді доводите мені, що я не права?
Виправлялочка• 19 июня 2024
Ответ дляСтріляний птах
яка думка?
Ух яка ж Я• 19 июня 2024
Ответ дляСтріляний птах
О шукайте шо вам подобається, при чому тут я?
Стріляний птах• 19 июня 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ні при чому
Оскорбляю всячески• 19 июня 2024
Ответ дляУх яка ж Я
В Л.Українки попростіше з квитками
Народилася і живу в Києві, і завжди не любила цей театр. Сподіваюсь, разом зі словами ’русской драми’ із нього піде цей радянський дух. Оновиться репертуар і театр почне нове життя.
Виправлялочка• 19 июня 2024
Ответ дляСтріляний птах
Чого ви мені пишете?
это риторический вопрос?
Ух яка ж Я• 19 июня 2024
Ответ дляСтріляний птах
Удалено администрацией...
Стріляний птах• 19 июня 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Удалено администрацией...
Стриптизерка• 19 июня 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Напишите им в Вайбер по этому телефону и попросите добавить вас в группу
По какому телефону?) В скриншоте номер не указан
Ух яка ж Я• 19 июня 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
А в новому на А.узвозі були?
Мені сподобалася вистава за Оруелом.
Стриптизерка• 19 июня 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Хотя я уже нашла номер, спасибо 😄
Оскорбляю всячески• 19 июня 2024
Ответ дляУх яка ж Я
А в новому на А.узвозі були?
Мені сподобалася вистава за Оруелом.
Ми туди ходили на Хiба ревуть воли. Непогано!