тяжкаялюдина• 20 июня 2024

Вперше їду закордон з дитиною, допоможіть зібрати сумку

Необхідне в дорогу. Їдемо в Болгарію. Дитині 7 років. Вночі читала тут за ротавірус і тд і не спала зовсім. Підкажіть будь ласка,що взяти з ліків,що взяти з речей,що взяти з їжі і як витерпіти ту дорогу в автобусі. Безмежно вдячна заздалегідь кожному!
Чупокабра• 20 июня 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Вам абсолютно незачем оправдываться.
Я тоже не бывала за границей, только по Украине. Не вижу в этом ничего плохого. Меня устраивало наше море, обожала Арабатку, раньше Севастополь. У нас все было, пока пидары не пришли((((
А мне нравилось в Абхазии отдыхать пока иуда Горбачев не пришел со своей Райкой. Они еще в Ницце завербованы были в 70-х. Посмотрите фото в интернете. Два агента на выгуле.
Незламна• 20 июня 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Та треба ж бути трохи сміливішою,а не так як я
Так отож) Не все так страшно, як ви собі нашифрували. Точно не страшніше, ніж іпотеку брати) Розслабтеся і отримуйте задоволення
Злива інформації• 20 июня 2024
Ответ дляТвердая валюта
Купу ліків від поносу, рвоти і страховка має бути обов´язково. Того року намучилася з двома дітьми за сім днів. Перший раз зверталася по страховці.
Якій саме страховій надали перевагу?
Твердая валюта• 20 июня 2024
Ответ дляЗлива інформації
Якій саме страховій надали перевагу?
Не пам´ятаю вже. Нам турагент робив.
Злива інформації• 20 июня 2024
Ответ дляТвердая валюта
Не пам´ятаю вже. Нам турагент робив.
Ок
Міні-бікіні• 20 июня 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Если поездка в автобусе нестерпна, то не стоит и начинать
Из лекарств от аллергии, от поноса, от температуры, от ожогов, от кашля, капли в нос
О, точно, Бепантен нужно взять
Забыла про него
автор тяжкаялюдина • 20 июня 2024
Ответ дляНезламна
дякую за підтримку
автор тяжкаялюдина • 20 июня 2024
Ответ дляМіні-бікіні
О, точно, Бепантен нужно взять
Забыла про него
дякую за підказку
Nasty_b• 20 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
вы травите ребенка( для профилактики
Вы травите своей токсичностью)))
Почитайте про действие Ентерожермины!
Nata_koshenka• 20 июня 2024
Коли ви їдете?
Allisa_best• 20 июня 2024
Ответ дляТвердая валюта
Мы уже давненько были в Болгарии, но в аптеке сами покупали что нужно. Что-то изменилось?
Качка в тапцях• 20 июня 2024
Ответ длятяжкаялюдина
дякую за підказку
Та не набирайте кучу лекарств, там все есть
Твердая валюта• 20 июня 2024
Ответ дляAllisa_best
Аптеки є, але не всі працюють і не все є, ну і ціна набагато дорожче. І боржомі ледве знайшла, весь Сонячний берег об´їздила.
автор тяжкаялюдина • 20 июня 2024
Ответ дляNata_koshenka
Коли ви їдете?
27,06 виїзд