тяжкаялюдина• 20 июня 2024
Вперше їду закордон з дитиною, допоможіть зібрати сумку
Необхідне в дорогу. Їдемо в Болгарію. Дитині 7 років. Вночі читала тут за ротавірус і тд і не спала зовсім. Підкажіть будь ласка,що взяти з ліків,що взяти з речей,що взяти з їжі і як витерпіти ту дорогу в автобусі. Безмежно вдячна заздалегідь кожному!
ВсеПроВсехЗнаю• 20 июня 2024
По мінімуму, не нервуйте візьміть собі красиву сукню
Як можна їхати з таким переляком відпочивати?)
МЕСТО_Встречи• 20 июня 2024
Если поездка в автобусе нестерпна, то не стоит и начинать
Из лекарств от аллергии, от поноса, от температуры, от ожогов, от кашля, капли в нос
На_оба_рот• 20 июня 2024
Ви взагалі нікуди не їздили? Їжу беріть ту, що їсть дитина. Аптечка - теж індивідуально. Й і Болгарії є лікарі, аптеки, лікарні, купіть страховку
Аноним_1857• 20 июня 2024
Что то себе от нервов. Если так нервничать, то зачем такой отдых? Поездка в автобусе не так страшна , как кажется, дети вообще легко переносят. Автобус же будет где то останавливаться, там можно поесть. Сейчас такая жара, что тащить с собой много своей еды опасно.
Твердая валюта• 20 июня 2024
Купу ліків від поносу, рвоти і страховка має бути обов´язково. Того року намучилася з двома дітьми за сім днів. Перший раз зверталася по страховці.
Добрий ранок, тільки повернулась з дітьми позавчора) все добре)
Але завжди маленьких дітей готую до поїздки (зараз 11 і також готувала)
За день до відїізда починаємо по 1 флакону в день ентерожерміни, на весь період відпочинку, з собою панкреатин, ентеросгель в капсулах, таблетки антидот, нифуроксазид, нурофен, септефрил, исла, капли в нос и уши, градусник)
С собой не жирний перекус( я брала -яблоки, банани, батончики мюсли, фруктове пюре з кашей(дитячі в зручних пакетах )круасани, соломку, микс з горіхів та сухофруктів) і все чудово! Бо наші люди коли в автобусі починають їсти колбаси та яйця то і здорова людина від ароматів може блюванути….
Але в направсяк випадок обов’язково візьміть хороші табли від укачівання, ну і пакетики і серветок вологих побільше)
Цукрові вишні• 20 июня 2024
Я в Болгарии с детьми уже третий год. С ротовирусом не встретились. Но, дети руки моют всегда перед едой, на пляже и в сомнительных местах не едят, и не ходим в бассейны и акварарки. Аптеки есть на каждом шагу и многие препараты, как у нас. Единственное, что я не нашла, это противорвотный - домрид сироп у нас. Все остальное есть. Вам выше посоветовали правильно, какие брать препараты.
тяжкаялюдина
• 20 июня 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Ні. Лиш раз в Одесу на машині. Не смійтеся будь ласка,я платила квартиру в іпотеці. Не було за що відпочивати
Цукрові вишні• 20 июня 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Не переживайте. Очень много наших сейчас, есть много групп в телеграмме, вайбере - украинцы в Болгарии. По городам украинцы. Если хотите, я вас добавлю. Можно и влпросы задавать и помогут люди в случае необходимости. И врачи наши педиатры есть. Настраивайтесь на хороший отдых.
Леопардові панчохи• 20 июня 2024
Мой ребенок максимум согласился на поездку поездом в Буковель. Он честно сказал что не хочет 30 часов ехать в автобусе, ему будет плохо и море ему такое не надо))
тяжкаялюдина
• 20 июня 2024
Ответ дляНезламна
Може, ну його?)
Та треба ж бути трохи сміливішою,а не так як я
тяжкаялюдина
• 20 июня 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Мій поки радий,що їде. Але ми були лиш в Одесі, тому...
тяжкаялюдина
• 20 июня 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Так. Будь ласка. Відкрийтеся,я вам напишу в особисті
тяжкаялюдина
• 20 июня 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
В мене така тривожність,я з цим працюю..
Леопардові панчохи• 20 июня 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ясно. Тогда берите подушки для поездки. Обувь удобную которую можно скинуть в автобусе. Мы ехали в прошлом году, то последние часов 5 были адом. Таблетки от укачивания обязательно. Хотя мой и с ними рвгал каждый час и автобус постоянно останавливался из-за нас и проклинал нас))
Цукрові вишні• 20 июня 2024
Многое зависит от автобуса и от водителей, от таможни.
Открылась, пишите в личку.
Суцільна зрада• 20 июня 2024
Надувну подушку на шию, буде легше в дорозі, не обʼємний маленький плєд щоб накрити дитину в автобусі коли кондиціонер підкрутять вночі. Перекуси в дорогу типу печива сухого, горіхів, вода. Автобус стає на повноцінний стоп біля кафе на кордоні щоб всі встигли поїсти, не буде нужди тягнути бутерброди. Таблетки від захитування, навіть якщо раніше з цим проблем не було.
тяжкаялюдина
• 20 июня 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Открылась, пишите в личку.
Ні,під анонімом
тяжкаялюдина
• 20 июня 2024
Ответ дляСуцільна зрада
А є обмеження по вазі,по речах?
Суцільна зрада• 20 июня 2024
Ответ длятяжкаялюдина
А є обмеження по вазі,по речах?
Та наче ні, але краще спитайте у перевізника
Крошечка-хаврошечка• 20 июня 2024
Ответ длятяжкаялюдина
А є обмеження по вазі,по речах?
Обмеження є для вас - ви ж не попрете 2-3 валізи і дитину. Ще ж потрібно до автобуса доїхати.
Мне без сахара• 20 июня 2024
Ответ дляNasty_b
вы травите ребенка( для профилактики
тяжкаялюдина
• 20 июня 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Зрозуміла. Візьму собі по мінімуму, дитині і тепліші речі,типу спорт костюму і легкі. Не знаю яка ж погода
ИзЮмрудная• 20 июня 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Вам абсолютно незачем оправдываться.
Я тоже не бывала за границей, только по Украине. Не вижу в этом ничего плохого. Меня устраивало наше море, обожала Арабатку, раньше Севастополь. У нас все было, пока пидары не пришли((((
Крошечка-хаврошечка• 20 июня 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Перед виїздом погоду можна подивитись в певному місті. І прикинути що брати.