Крайня невістка• 20 июня 2024

Кто понимает в питании, зайдите пожалуйста. Не знаю, от чего набираю вес

На приеме кок стала стремительно набирать вес. Уже исключила все углеводы, уменьшила общие порции. А вес дальше растет. Т.е. каллории снизила более чем. В чем дело?
автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляЗаикальница
Автор, вы принимаете в таблетках КОК или у Вас Мирена? У меня тоже прибавка на Мирене, но другого выхода в моей ситуации нет, мне нельзя КОК, уже оперированный варикоз есть(
КОК, от которых и появился уже и варикоз

я Кукарача• 20 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
вас турбує лише цифра на вагах чи ще щось? вам кожен лікар скаже - що вам не треба худати, звісно якщо ваш зріст середній, а не 1м
То есть, если врач сказал то пофик что не нравится
Ходи с жиром на пузе!
автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
Вот вам и ответ
Организм в стрессе.

Ешьте нормально, пейте воду и все наладиться
Тогда несет просто дико. Никогда такого не было до кок
LoveYouOrNot• 20 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Яйца есть утром иногда, писала. Крупы исключила уже, как и корнеплоды. Мясо кроме филе боюсь, так как сразу разносит еще больше.

Какой же ответ? При норм питании набираю просто на часам
У вас дуже низька калорійність, до 500 калорій. Організм в глибокому шоці, ви навіть не розумієте, яку шкоду йому робите (в довгостроковій перспективі).
А ще може бути набряки, якщо швидкий набір, тобто це вже на гормональному рівні набір ваги.
Я щось не думаю, що КОК так подіяв, але може якийсь збій у вас пішов.
автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
Ходи с жиром на пузе!
Вот именно. Нужно понимать, что я в группе риска диабета, плюс есть вопросы с сердцем. Жиреть мне категорически нельзя
Джинци на Флісі• 20 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка

ну так почитайте про вуглеводи - крупи якраз і т.д., та вгомоніться зі совїм ’розносить’, це нормальна реакція організму, коли ви їх довго не вживали в достатній кількості, має пройти час, місяць як мінімум якщо ви, так над ним знущаєтесь
я Кукарача• 20 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Дайте себе три месяца
автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Ну а как 8 кг отеков?
Джинци на Флісі• 20 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Нет, толстые бока, попа. Это же видно
58 кг, реально?
справа не у харчуванні...

автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
Дайте себе три месяца
Я на кок больше года
автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
58 кг, реально?
справа не у харчуванні...
Конечно. Я вообще не понимаю, как при таком питании еще несет.
LoveYouOrNot• 20 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ну а как 8 кг отеков?
Пару кг набряків може бути.
А 8... Ну щось у вас пішло не так.
Ви довго так харчуєтесь як описали?
автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Пару кг набряків може бути.
А 8... Ну щось у вас пішло не так.
Ви довго так харчуєтесь як описали?
4 месяца на 1100 ккал, теперь уже чуть больше месяца как урезала по максимуму
Джинци на Флісі• 20 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
Ходи с жиром на пузе!
58 кг жир на пузі - це жарт чи прикол чи що?

це вава в голові - от що лікар думає, але не скаже в голос)
тут немає зайвої ваги яку треба так кардинально скидати, а навіть якщо треба б було - то лікар би розписав харчування на 1500-1800 ккал не менше
Самоучка• 20 июня 2024
Так а який в Вас зріст?
LoveYouOrNot• 20 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ви рахуєте калорії?
Я скопіювала ваш раціон чату gpt щоб порахував, то він видав ось що:
Загальна кількість калорій за день:
Варіант 1 (з яблуком та спаржевою квасолею на обід): 164.5 + 186 + 63 = 413.5 ккал
Варіант 2 (без яблука, з капустою на обід): 164.5 + 131 + 63 = 358.5 ккал
Варіант 3 (альтернативний сніданок з яйцями, з яблуком та спаржевою квасолею на обід): 186 + 186 + 63 = 435 ккал
Варіант 4 (альтернативний сніданок з яйцями, без яблука, з капустою на обід): 186 + 131 + 63 = 380 ккал
======
Це ви їсте 350-450 калорій! Ви жива?
автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі

Жир есть. У меня извините рост не 180 и не 170 даже.
автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляСамоучка
Так а який в Вас зріст?
автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляСамоучка
Так а який в Вас зріст?
Плюс мышечная ткань очень маленькая

автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Ви рахуєте калорії?
Загальна кількість калорій за день:
======
Це ви їсте 350-450 калорій! Ви жива?
Ну тогда я фигею
Джинци на Флісі• 20 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
автор, якщо у вас купа нюансів - як ви, так худаєте самостійно на критичній позначні ккал та з таким незбалансованим меню? вам себе не шкода? зверніться до дієтолога...бо наробите біди
я Кукарача• 20 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі

Это реальность
Не всем нравится со спасательным кругом ходить

Люди хотят выглядеть красиво

Просто примите это
я Кукарача• 20 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
О, это много. У меня тоже начал расти, я вас прекрасно понимаю(
автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
Конечно много.
Джинци на Флісі• 20 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
вам вже кілька людей написали - що якраз від такого харчування у вас і гойдалки з вагою, організм не дурний, він ’захищається’ та накопичує аби вижити..
я Кукарача• 20 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Конечно много.
Дробное питание попробуйте.
Диета стаканчики
Хорошо разгоняет обмен веществ
LoveYouOrNot• 20 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ну тогда я фигею
Ви вганяєте в шок організм. Дослухайтесь до порад, збільшуйте калорійність, налагодьте харчування, бо в майбутньому труба, хоча вона вже видно і зараз є, бо ви наче з повітря набираєте.
Марс атакует• 20 июня 2024
Щитоподібну перевірте.
Бо ви або триндите щодо раціону або обміну речовин кабзда.
Упругая попка• 20 июня 2024
Перше, у вас дуже скудний раціон, ваш організм в шоці, друге, у вас порушене співвідношення БЖВ, доки не налагодите будете мати і вагу зайву і ще купу проблем зі здоров´ям, бо ви знущаєтеся над своїм тілом.
автор Крайня невістка • 20 июня 2024
Ответ дляМарс атакует
Щитоподібну перевірте.
Щитовидка в норме.
И ничего я не ’тринджу’ выражаясь вашим языком