Гірчинка• 20 июня 2024
Как закрыть карту в польском банке, находясь в Украине
Банк IKO. Больше картой не буду пользоваться, как закрыть ее удалено через приложение?
Бронетапці• 20 июня 2024
Процедуру закриття не розкажу, так як вже не памʼятаю, але онлайн точно можна. Я закривала.
І обовʼязково потрібно буде Вас вказати інший рахунок, на який приходитимуть кошти (навіть якщо Ви ніяких коштів не чекаєте). Ви можете вказати рахунок у польському банку своєї подруги,наприклад. Це формальність.
Мені не було кого вказувати тому я знайшла номер рахунку благодійної організації та вказала її (це мені порекомендували в банку)
Гірчинка
• 20 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Списывалась с банком. Ответили-никак,только лично.
И что делать? Там же комиссия списывается
Гірчинка
• 20 июня 2024
Ответ дляБронетапці
Так у вас вышло закрыть?
Бронетапці• 20 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
ІКО це не банк РКО?
Я у ньому закривала рік тому, онлайн, вже будучи вдома в Україні
Гірчинка
• 20 июня 2024
Ответ дляБронетапці
ІКО це не банк РКО?
Да, он. Как это делали?
Бронетапці• 20 июня 2024
Ответ дляГірчинка
Да, он. Как это делали?
Якщо можете зателефонуйте консультантам. Вони мають все розповісти. Я чесно кажучи вже не памʼятаю.
Треба щоб був у доступі логін, пароль і бажано номер телефону, який привʼязано до банку (туди будуть приходити смс).
В крайньому випадку номер телефону можна змінити, відповівши на ряд питань (якщо доступу немає до того номера).
Я це все робила по телефону
Бронетапці• 20 июня 2024
Знайшла лист від банку щодо закриття.
Мені спочатку пропонували написати заяву від руки та надіслати їм листом.
Але я пізніше таки закрила його онлайн.
Можна й листом надіслати, як пропонував банк
Але я пізніше таки закрила його онлайн.
На паровозе• 20 июня 2024
Ответ дляГірчинка
и будет. от заявления 30 дней до закрытия
Гірчинка
• 20 июня 2024
Ответ дляДодекаэдр
Отправила туда письмо. Есть бланк в интернете. И закрыли. Банк этот же
Куда именно и какое письмо?
Бронетапці• 20 июня 2024
Ответ дляДодекаэдр
А мені сказали, що бланку немає, порадили в довільному порядку від руки написати.
Ви нещодавно закривали ?
Незламна• 20 июня 2024
Я не закрывала, перед отъездом поехала в банк ,там сказали автоматически закроется
Додекаэдр• 20 июня 2024
Ответ дляБронетапці
Ви нещодавно закривали ?
Нет. Год назад