Дефіцит кадрів — одна з найгостріших проблем для роботодавців, порівнюючи з зростанням цін, корупцією та відключенням електроенергії.
Кількість відкритих вакансій вже сягнула рекордної позначки, повідомляється у тексті.
Найгостріший дефіцит відчувається у сферах, де здебільшого працювали чоловіки.
Наприклад, роботодавці сфері будівництва підняти зарплати на 44%, а також почали залучати до роботи більше жінок.
Особлива проблема — з пошуком кваліфікованих кадрів. Лише 1,7% опитаних вважають, що знайти кваліфікованого працівника стало легше.
Частка керівників підприємств, які вказали на те, що кваліфікованих співробітників усе важче знайти, збільшилась із 38,9% до 43%. Зросла частка тих, кому важче шукати некваліфікованих працівників, — із 31,7% до 36,6%.
Begi -d913• 21 июня 2024
Ответ дляdarsi
Знакомая работала, рассказывала. Может, в разных городах по-разному.
Может, я про Киев знаю, тут такого нет, я сама работала раньше в депо.
Ответ дляol_kin
Отож, це тільки здається, що стройка то кірпічі носить, там люди з високою кваліфікацією і досвідом. Мій брат монтажник і електрик башенних та інших кранів, таких спеціалістів як він дуже мало, до війни він їздив по всій Україні, без нього кран не змонтують і не підключать, хто зможе зробити цю роботу замість нього?
Згодна на всі 100% Можливо дехто вважає, що будівництво - це лише муляри з валиком в руках. Але ж є ще будівельні професії, де люди роками вдосконалюються і набираються досвіду, як ваш брат. Є допуски до різних категорій будівництва, які теж отримуються поступово роками. Навіть, якщо брати до уваги суто фізичну роботу, не уявляю як жінки будуть монтувати гіпсокартон, штробити стіни і збирати електрощитки.
Ответ дляНіка Найз
На маршрутки очень нужны водители. Я не понимаю почему женщины работают на трамваях и тролях и не могут ездить на маршрутах?
Потому что когда будет у тебя пьяный, обкуренный или невменяемый пассажир - это только твои проблемы. Когда сломается это торохтящее корыто посреди дороги - это тоже твои проблемы, когда дтп - только ты виновата
Allka- skakalka• 21 июня 2024
Женщины тоже не дурные , всё больше стараются выехать .
В стране останутся богатые ,чинуши и пенсионеры с инвалидами. .
Ответ дляНіка Найз
Каждый день езжу по городу и вижу учебные машины на которых сдают на права женщины. Считайте сколько в месяц женщин сдает на права по Украине. Сотни тыс, не меньше. Вот и могут свободно ездить на маршрутах. На своих машинах же могут по бутикам шастать да с подругами бухать.
какие сотни тысяч ? шо вы мелете
Женщина за сорок• 21 июня 2024
Ответ дляValentina shop2020
Сейчас дворников не достает 50 процентов,Киев,Троещина,работать некому,зарплата мизер, жильцы свиньи в полном смысле слова
Сейчас меня тапками закидают, кто помнит как в совке дворников ,заохочували,? Им жилье давали и они из-за него держались и шли на мизерную зп. А сейчас логично, что никто не хочет. Платить за съем невозможно из этих денег, значит нужен кто-то из местных. А кто из местных пойдет туда добровольно, ну разве пенсионер какой бодрый, чтоб к пенсии ещё что-то было, бабушка божий одуванчик не потянет нагрузку, пенсионер силовик пойдет в охранную фирму или банк, а не дворником
А то, что жильцы свиньи, это не к дворнику вопросы наверное
Женщина за сорок• 21 июня 2024
Ответ дляira--m
Збирати щиток не така вже й важка праця, просто треба знати що й куди. Значно важчі роботи, які жінка фізично не потягне, їх роблять чоловіки, тіж сами мішки з цементом, цеглу, навіть оці блоки пенобетонні які тільки вигляд мають легкий а повантаж їх цілий кожен день
Полковой раввин Изя• 21 июня 2024
Ответ дляЕлена1265
В Киеве, Львове. Полно вакансий водителей общественного транспорта, машинистов, электриков и т.п.
Слесарное дело, фреза, станки с ЧПУ... Где, куда обратиться?
Дамасская Роза• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Все вакансии скорее всего постепенно закроются женщинами, и не только потому что так должно быть во время войны, а потому что работать уже просто некому.
Мне иногда кажется, что это диверсия против нашей страны. Все запланировано и нас держат за дураков. Хорошо, если я окажусь не права
Nature is a miracle• 21 июня 2024
Ответ дляkournosik
Я бачила вакансій багато в відділ кадрів,а в чому поичина, не влаштовує зп?
Не влаштовує вік. Їй 48.
Ответ дляДамасская Роза
Особливо, коли почула обговорення цієї теми, там зверху розказали, що все нормально, жінки починають опановувати чоловічі професії, і вони збираються запрошувати трудових мігрантів, наприклад з Молдови, тому все буде ОК. Жінки то опанують все, але вони вже і не ховаються, коли несуть не зовсім логічні речі
Anita123-13ef• 21 июня 2024
Ну так по домам сидять ховаються це перше, а друге - як поставлять гарну зп так і працівники знайдуться бо за ті копійки і йти ніхто не хоче.
Плету з бісеру• 21 июня 2024
Ответ дляOllka
Вы разницу в категориях прав вообще понимаете?
Они учатся на легковых т.к. личное авто стало доступно всем.
На автобусах спросите сколько девушек на права сдают?
Это права категорий Д
але ж можна при бажанні здати і на цю категорію. Дівчата-далекобійниці вже не дивують, наприклад, хоча це набагато складніше, ніж автобус водити
Плету з бісеру• 21 июня 2024
Ответ дляOllka
Спробуйте, потім розкажете наскільки легко було
не маю потреби наразі. Але як буде потреба - все може бути.
Тролейбуси ж успішно водять жінки і їздять по тим же самим дорогам, що і автобуси. Багато траліків без рогів у нас їздять по автобусним маршрутам. Тому прям так вже нагнітати не треба
Ответ дляНіка Найз
Ваш вопрос не совсем корретктен. Если это случится завтра , то надеюсь вохьмут, если через пол года, год, то шансов уже меньше.
И давайте не забывать, что идет тенденция к уменьшению вакансий интеллектуальных и физически легких, и увеличение вакансий грубого мужского труда, неквалифицированного зачастую.
Це все просто статті чергові для написання.Ніде браку немає.
Як завжди їхні статті не відповідають реальності.
От голод кадровий був коли тільки ввели біо метрію на закордонний паспорт.От тоді була жопа,вся молодь поїхала у Польщу,Литву,і далі до Німців.Років 4назад.І хлопців також тоді найти неможливо було на роботу.
А у міській транспорт нехай беруть пенсіонерів,чоловіків.А не диктують свої умови.
Khovanskaya• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
По моему для женщин сейчас все пути открыты, даже машинистки в метро.
на машиниста учили раньше 3 года. Вообще-то
Khovanskaya• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
ну попробуйте и узнаете.
Khovanskaya• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Во время войны легкую жизнь никто не обещал, будет только хуже. Да и электрики на одну зарплату не живут, давайте уж начистоту...
а на что они живут? на леваки думаете?? так если электрик на постоянной работе задействован- то на леваки ходить тупо нет время.
Khovanskaya• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
получить права на машину-это одно, а на автобус-совсем другое. возить свою сраку и людей. Автор, вы реально тупая или притворяетесь?
Khovanskaya• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
По работе езжу по медзаведениям. Везде требуется младший персонал-сестры. Зарплата 14-17 000 грн.
санитарка это не младший персонал-сестра.
Khovanskaya• 21 июня 2024
Ответ дляok1904
Скільки треба вчитися на машиніста метро? У Вас є знайомі жінки, що мають відповідну освіту? Для кого цей сарказм?
не питайте її нічого. Вона тупа або троль